Truck-Service s.c. Zenon Sikora Joanna Sikora

Oferta

Siedziba naszej firmy Truck Service znajduje się w Mikołowie, w województwie śląskim. Nieprzerwanie od 1998 roku zajmujemy się świadczeniem kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie pomocy drogowej. Nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Zajmujemy się holowaniem samochodów osobowych i dostawczych, a także ciężarowych. Posiadamy nowoczesne lawety oraz holowników, które umożliwiają nam także transport przyczep i naczep samochodowych, a także maszyn rolniczych i innych urządzeń. Wszelkie usługi świadczymy zarówno na terenie kraju, jak i zagranicą. Szybko zjawiamy się na miejscu awarii i służymy fachową pomocą. Holujemy pojazdy po wypadach oraz wyciągamy auta z rowów. Bezpiecznie transportujemy je we wskazane miejsce. Jesteśmy do Państwo dyspozycji codziennie przez całą dobę.

Ponadto dysponujemy nowoczesnym, strzeżonym parkingiem, który również jest czynny całodobowo. Oferujemy postój samochodów osobowych i dostawczych, a także skuterów, motorowerów, motorów i przyczep campingowych. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz możliwość wykupienia abonamentu.

Bogate doświadczenie w branży bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy spore grono zadowolonych Klientów, którzy nam zaufali. W razie potrzeby nie zwlekaj - zadzwoń do nas.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Truck-Service s.c. Zenon Sikora Joanna Sikora
NIP
6351556128
REGON
273878627
PKD
52.21.Z
Rok założenia
1998

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Truck-Service s.c. Zenon Sikora Joanna Sikora
  • Jaki jest adres firmy Truck-Service s.c. Zenon Sikora Joanna Sikora Adres to: 43-190 Mikołów , Staropodleska 22 (woj. śląskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Truck-Service s.c. Zenon Sikora Joanna Sikora Godziny otwarcia to: Pn.-Nd.: 24h
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Truck-Service s.c. Zenon Sikora Joanna Sikora Kontakt telefoniczny to: 601 507 003
  • Jaki jest e-mail do firmy Truck-Service s.c. Zenon Sikora Joanna Sikora E-mail to: pomocdrogowa@cyberia.pl
  • Jaki jest NIP firmy Truck-Service s.c. Zenon Sikora Joanna Sikora NIP to: 6351556128
  • Jaki jest numer REGON firmy Truck-Service s.c. Zenon Sikora Joanna Sikora Numer REGON to: 273878627
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Truck-Service s.c. Zenon Sikora Joanna Sikora Współrzędne geograficzne to: 50.1703169019608°N 18.9231735490196°E
Informacja o przetwarzaniu danych