AGNIESZKA ŚWIDERSKA - MARCINIAK USŁUGI RACHUNKOWO- KSIEGOWE "AGA"

  • Rachunkowość - usługi
  • Michałów-Reginów , Nowodworska 9 , 05-119 Legionowo (woj. mazowieckie) , w markecie budowlanym chemko

Oferta

Aga to biuro rachunkowe, które swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Znajdujemy się w Nowym Dworze Mazowieckim, na terenie województwa mazowieckiego, a firmą kieruje Agnieszka Świderska - Marciniak.

Główny profil naszej działalności to fachowe i kompleksowe usługi związane z rachunkowością i księgowością. Zajmujemy się podatkiem dochodowym oraz podatkiem VAT, rozliczeniami książki przychodów i rozchodów oraz kartą podatkową, ryczałtem i księgami handlowymi. Nasza oferta obejmuje rozliczenia z ZUS i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej. Dla początkujących przedsiębiorców chętnie służymy pomocą w zakładaniu działalności gospodarczej, czy załatwianiu formalności związanych z kredytami bankowymi oraz dotacjami zarówno z Urzędu Pracy, jak i Unii Europejskiej.

Obsługujemy Fundacje i Stowarzyszenia. Proponujemy rozliczenia roczne oraz rozliczenia związane ze zwrotem VAT od materiałów budowlanych. Ofertę kierujemy do małych i średnich podmiotów gospodarczych o dowolnym profilu prowadzonej działalności. Służymy też wszelką pomocą przy załatwianiu spraw w Urzędzie Skarbowym, czy ZUS-ie.

Posiadamy certyfikat księgowy Ministra Finansów nr 11426/2005, a także ubezpieczenie OC z tytułu świadczenia usług księgowych. Na nasz profesjonalizm składa się doświadczenie i umiejętności zatrudnianych w naszej firmie wykwalifikowanych księgowych. Jesteśmy rzetelni, zawsze w pełni zaangażowani w powierzone zadania oraz terminowi. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
AGNIESZKA ŚWIDERSKA - MARCINIAK USŁUGI RACHUNKOWO- KSIEGOWE "AGA"
NIP
5311410346
Rok założenia
2007

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: AGNIESZKA ŚWIDERSKA - MARCINIAK USŁUGI RACHUNKOWO- KSIEGOWE "AGA"
  • Jaki jest adres firmy AGNIESZKA ŚWIDERSKA - MARCINIAK USŁUGI RACHUNKOWO- KSIEGOWE "AGA" Adres to: Michałów-Reginów , Nowodworska 9 , 05-119 Legionowo (woj. mazowieckie) , w markecie budowlanym chemko
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy AGNIESZKA ŚWIDERSKA - MARCINIAK USŁUGI RACHUNKOWO- KSIEGOWE "AGA" Kontakt telefoniczny to: 608 012 429
  • Jaki jest NIP firmy AGNIESZKA ŚWIDERSKA - MARCINIAK USŁUGI RACHUNKOWO- KSIEGOWE "AGA" NIP to: 5311410346
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy AGNIESZKA ŚWIDERSKA - MARCINIAK USŁUGI RACHUNKOWO- KSIEGOWE "AGA" Współrzędne geograficzne to: 52.42099°N 20.96204°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas