Aga. Agnieszka Świderska-Marciniak

  • Rachunkowość - usługi
  • Michałów-Reginów , Nowodworska 9 , 05-119 Łajski (woj. mazowieckie) , w markecie budowlanym chemko

Oferta

Aga to biuro rachunkowe, które swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 2007 roku. Znajdujemy się w Nowym Dworze Mazowieckim, na terenie województwa mazowieckiego, a firmą kieruje Agnieszka Świderska - Marciniak.

Główny profil naszej działalności to fachowe i kompleksowe usługi związane z rachunkowością i księgowością. Zajmujemy się podatkiem dochodowym oraz podatkiem VAT, rozliczeniami książki przychodów i rozchodów oraz kartą podatkową, ryczałtem i księgami handlowymi. Nasza oferta obejmuje rozliczenia z ZUS i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej. Dla początkujących przedsiębiorców chętnie służymy pomocą w zakładaniu działalności gospodarczej, czy załatwianiu formalności związanych z kredytami bankowymi oraz dotacjami zarówno z Urzędu Pracy, jak i Unii Europejskiej.

Obsługujemy Fundacje i Stowarzyszenia. Proponujemy rozliczenia roczne oraz rozliczenia związane ze zwrotem VAT od materiałów budowlanych. Ofertę kierujemy do małych i średnich podmiotów gospodarczych o dowolnym profilu prowadzonej działalności. Służymy też wszelką pomocą przy załatwianiu spraw w Urzędzie Skarbowym, czy ZUS-ie.

Posiadamy certyfikat księgowy Ministra Finansów nr 11426/2005, a także ubezpieczenie OC z tytułu świadczenia usług księgowych. Na nasz profesjonalizm składa się doświadczenie i umiejętności zatrudnianych w naszej firmie wykwalifikowanych księgowych. Jesteśmy rzetelni, zawsze w pełni zaangażowani w powierzone zadania oraz terminowi. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Aga. Agnieszka Świderska-Marciniak
NIP
5311410346
Rok założenia
2007

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Aga. Agnieszka Świderska-Marciniak
  • Jaki jest adres firmy Aga. Agnieszka Świderska-Marciniak Adres to: Michałów-Reginów , Nowodworska 9 , 05-119 Łajski (woj. mazowieckie) , w markecie budowlanym chemko
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Aga. Agnieszka Świderska-Marciniak Kontakt telefoniczny to: 608 012 429
  • Jaki jest e-mail do firmy Aga. Agnieszka Świderska-Marciniak E-mail to: agnieszka.marciniak@biuro-aga.pl
  • Jaki jest NIP firmy Aga. Agnieszka Świderska-Marciniak NIP to: 5311410346
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Aga. Agnieszka Świderska-Marciniak Współrzędne geograficzne to: 52.42099°N 20.96204°E
Informacja o przetwarzaniu danych