Mar-Pol Usługi i handel sprzętem p.poż. Iwona Nosek

Oferta

Prowadzimy firmę Mar-Pol w Krakowie. Trzydziestoletnie doświadczenie czyni nas zaufanym partnerem w dziedzinie bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

W ramach naszych usług zapewniamy konserwację sprzętu przeciwpożarowego, dzięki której utrzymujemy jego pełną funkcjonalność i niezawodność. Przeprowadzamy regularne przeglądy okresowe, aby upewnić się, że sprzęt jest gotowy do działania w przypadku wystąpienia pożaru.

Jesteśmy w legalizacji gaśnic proszkowych i śniegowych, agregatów proszkowych i butli CO2. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, aby zapewnić Państwu pełną zgodność z wymogami bezpieczeństwa. Możecie mieć pewność, że Wasze gaśnice są prawidłowo zalegalizowane i gotowe do użycia.

Pomagamy w napełnianiu gaśnic. Nasze usługi naprawy gaśnic obejmują odnawianie powłok malarskich oraz wymianę zużytych części.

Zajmujemy się również wyznaczaniem dróg ewakuacyjnych w budynkach i na terenie zakładów pracy. Przeprowadzamy także pomiary ciśnienia i wydajności wewnętrznej sieci hydrantowej, aby upewnić się, że spełnia ona wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Oferujemy bogatą gamę wysokiej jakości sprzętu przeciwpożarowego. Nasza oferta obejmuje gaśnice, węże hydrantowe, prądownice, szafki hydrantowe, agregaty proszkowe, koce gaśnicze, zawory, tablice BHP, instrukcje pożarowe i wiele innych niezbędnych akcesoriów. Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe standardy i gwarantują skuteczną ochronę przeciwpożarową.

Jeśli potrzebujecie pomocy w zakresie konserwacji lub wymiany sprzętu przeciwpożarowego, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Iwona Nosek Mar-Pol Usługi I Handel Sprzętem
NIP
6790011543

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Iwona Nosek Mar-Pol Usługi I Handel Sprzętem
  • Jaki jest adres firmy Iwona Nosek Mar-Pol Usługi I Handel Sprzętem Adres to: 30-727 Kraków , Pana Tadeusza 6 (woj. małopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Iwona Nosek Mar-Pol Usługi I Handel Sprzętem Kontakt telefoniczny to: 12 292 64 53
  • Jaki jest e-mail do firmy Iwona Nosek Mar-Pol Usługi I Handel Sprzętem E-mail to: biuro@mar-pol.net
  • Jaki jest NIP firmy Iwona Nosek Mar-Pol Usługi I Handel Sprzętem NIP to: 6790011543
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Iwona Nosek Mar-Pol Usługi I Handel Sprzętem Współrzędne geograficzne to: 50.0465471°N 19.9755532°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas