Geomix

Oferta

Przedsiębiorstwo Geomix, zarządzane przez Jarosława Gareckiego, mieści się w Jaworzu, w powiecie kieleckim, na terenie województwa świętokrzyskiego. Oprócz tego zapraszamy do naszego biura geologicznego w Krakowie, przy ul. Kobierzyńskiej 43. Oferujemy usługi z zakresu geologii inżynierskiej, ochrony środowiska, hydrogeologii i geotechniki. Działamy w branży nieprzerwanie od 2003 roku.

Zajmujemy się realizacją rożnego rodzaju prac terenowych. Proponujemy wiercenie otworów, sondowanie dynamiczne oraz statyczne, a także badania płytą dynamiczną lub płytą statyczną VSS. Dodatkowo pobieramy próbki zarówno gruntu, jak i wody podziemnej do badań laboratoryjnych. Zapewniamy opracowania opinii geotechnicznych oraz ekspertyzy podłoża gruntowego.

W ofercie firmy Geomix, znajdą Państwo również projekty geologiczne, dokumentacje hydrogeologiczną, czy opinie hydrologiczne. Specjalizujemy się w ocenie geotechnicznej warunków posadawienia obiektów budowlanych i przydatności terenu pod zabudowę. Ponadto przygotowujemy protokoły z badań zagęszczenia gruntów. Do naszych obowiązków należą również odbiory geotechnicznych wykopów fundamentowych bądź pali wierconych. Opracowujemy dane terenowe, w tym map, izolinii i przekrojów.

Zakres działalnosci przedsiębiorstwa Geomix, obejmuje obsługę oraz dokumentowanie między innymi takich inwestycji, jak parkingi, domy jednorodzinne i wielorodzinne, słupy energetyczne, obiekty hydrotechniczne, czy budynki handlowe.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług geologicznych firmy Geomix w Jaworzu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Geomix

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Geomix
  • Jaki jest adres firmy Geomix Adres to: 31-524 Kraków , Grunwaldzka 28 (woj. małopolskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Geomix Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-17:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Geomix Kontakt telefoniczny to: 606 369 057
  • Jaki jest e-mail do firmy Geomix E-mail to: geomix@poczta.fm
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Geomix Współrzędne geograficzne to: 50.0711246447813°N 19.9662847373985°E
Informacja o przetwarzaniu danych