Lincoln. Myjnia samochodowa ręczna, wulkanizacja

Oferta

Myjnia pojazdowa Lincoln mieści się w Kielcach. Na rynku funkcjonujemy od 2000 roku, dlatego doskonale orientujemy się w oczekiwaniach klientów. Nasze starania zostały wyróżnione certyfikatem Lidera Usług według CWP-CC oraz tytułem, firmy godnej zaufania każdego roku. Przedsiębiorstwem zarządza Cezary Więckowski.

Samochód jest jedną z największych życiowych inwestycji. Przeznaczamy na niego znaczną sumę pieniędzy, dlatego należy prawidłowo o niego zadbać. Każdemu z nas zależy, by jego auto długo wyglądało ładnie i żeby jego lakier zachowany był w świetnej formie. Zdarza się jednak, często nieświadomie, że w bardzo krótkim czasie na masce widoczne są koliste rysy i płowienia. Przyczyną może być korzystanie z myjni automatycznych i piach oraz kurz gromadzący się w szczotkach, które są używane w tego typu myjniach.

Właście dlatego postanowiliśmy otworzyć myjnię ręczną. Zależy nam, aby utrzymali Państwo swoja auto w czystości bez jakichkolwiek uszkodzeń. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając kosmetyki optymalnie do marki pojazdu i koloru lakieru. Wyczyścimy samochód kompleksowo, zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz, łącznie z wypraniem tapicerki. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do woskowania. Używamy najlepszej jakości wosku i hydro-wosku, dzięki czemu pojazd lśni. Na Państwa życzenie samochody przygotowujemy do sprzedaży.

Jesteśmy pewni swoich umiejętności, nie boimy się wyzwań. Podejmiemy się posprzątania nawet bardzo drogich, luksusowych samochodów. Zapewniamy, że będą czyste i pachnące. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachową obsługę. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, zaufaj i Ty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Lincoln. Myjnia samochodowa ręczna, wulkanizacja
NIP
6571900177
Rok założenia
1989

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Lincoln. Myjnia samochodowa ręczna, wulkanizacja
  • Jaki jest adres firmy Lincoln. Myjnia samochodowa ręczna, wulkanizacja Adres to: 25-122 Kielce , Chodkiewicza 18a (woj. świętokrzyskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Lincoln. Myjnia samochodowa ręczna, wulkanizacja Kontakt telefoniczny to: 607 725 711
  • Jaki jest e-mail do firmy Lincoln. Myjnia samochodowa ręczna, wulkanizacja E-mail to: lincoln-myjnia@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Lincoln. Myjnia samochodowa ręczna, wulkanizacja NIP to: 6571900177
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Lincoln. Myjnia samochodowa ręczna, wulkanizacja Współrzędne geograficzne to: 50.8521128627451°N 20.6208653529412°E
Informacja o przetwarzaniu danych