Przestrzeń. Pracownia rozwoju. Bąkowicz-Kurpios K.

O firmie

Nasza firma Przestrzeń. Pracownia rozwoju. Bąkowicz-Kurpios K. znajduje się w województwie łódzkim. Zachęcamy do skorzystania z oferty pod adresem: Piotrkowska 27, Kamieńsk. Najszybciej można się z nami skontaktować, dzwoniąc pod numer: 504 004 927. Mamy doświadczenie w branży Szkolenia, kursy.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Sprawdź współrzędne: 51.20488N, 19.4988E.

Nasza firma Przestrzeń. Pracownia rozwoju. Bąkowicz-Kurpios K., która zlokalizowana jest w miejscowości Kamieńsk, zajmuje się organizacją fachowych szkoleń i kursów. Oferujemy różnego rodzaju kursy przeznaczone dla szerokiego grona klientów. Zapewniamy szkolenia zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, a także uzupełnić i zaktualizować posiadaną wiedzę. Nasza firma szkoleniowa proponuje kursy na najwyższym poziomie.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Przestrzeń. Pracownia rozwoju. Bąkowicz-Kurpios K.

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Przestrzeń. Pracownia rozwoju. Bąkowicz-Kurpios K.
  • Jaki jest adres firmy Przestrzeń. Pracownia rozwoju. Bąkowicz-Kurpios K. Adres to: 97-360 Kamieńsk , Piotrkowska 27 (woj. łódzkie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Przestrzeń. Pracownia rozwoju. Bąkowicz-Kurpios K. Kontakt telefoniczny to: 504 004 927
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Przestrzeń. Pracownia rozwoju. Bąkowicz-Kurpios K. Współrzędne geograficzne to: 51.20488°N 19.4988°E
Informacja o przetwarzaniu danych