Adj-Fol Sp. z o.o.

Oferta

Siedziba przedsiębiorstwa Adj-Fol znajduje się w Jaśle, w województwie podkarpackim. Zajmujemy się dystrybucją oraz sprzedażą hurtową i detaliczną folii stretch, będącej jednym z najczęściej używanych materiałów do pakowania oraz taśm pakowych. Działamy na terenie całego kraju. Do współpracy zapraszamy małe i duże podmioty gospodarcze oraz klientów indywidualnych.

Oferowane przez nas produkty sprawdzą się podczas owijania wszelkiego rodzaju palet. Cechuje je wytrzymałość, dzięki czemu skutecznie zabezpiecza ładunki i przesyłki. Zastosowanie znajdują też w gospodarstwach domowych. Ceniona jest za właściwości rozciągające, wydajność i niskie ceny. Proponujemy zakup folii ręcznej, maszynowej i jumbo występujących w kolorze czarnym oraz przezroczystym. Zazwyczaj rozprowadzamy je w postaci rolki, której długość, grubość, szerokość i waga zależy od potrzeb klienta.

Asortyment firmy dodatkowo obejmuje folię maszynową, która towar owija z pomocą automatów. Istnieje możliwość zamówienia wersji bez kleju na jednej z warstw lub bezbarwnej, przez co łatwiejsza jest identyfikacja zapakowanych produktów. Jej atutem jest odporność na zrywanie. Polecamy też wodoodporną folię jumbo wykorzystywaną do konfekcjonowania i przewijania na folię ręczną. Ponadto prowadzimy sprzedaż folii bąbelkowej i taśm pakowych - nieodzownego elementu zabezpieczania przesyłek. Sprawdzą się w przypadku firm kurierskich oraz podczas codziennego użytkowania, na przykład do zapakowania prezentu.

Zapewniamy o najwyższej jakości wszystkich towarów z naszej oferty. Ich rozciągliwość, sprężystość i duża kleistość sprawia, że są łatwe w użytku i skuteczne. Od teraz zabezpieczenie cennych przedmiotów przed wilgocią czy kurzem nie będzie już stanowiło problemu. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu i adresem mailowym.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Adj-Fol Sp. z o.o.
KRS
0000564263
NIP
6852328645
REGON
361843990
Rok założenia
2015

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Adj-Fol Sp. z o.o.
  • Jaki jest adres firmy Adj-Fol Sp. z o.o. Adres to: 38-200 Jasło , Słoneczna 69 (woj. podkarpackie)
  • Jaki jest e-mail do firmy Adj-Fol Sp. z o.o. E-mail to: biuro@adjfol.pl
  • Jaki jest numer KRS firmy Adj-Fol Sp. z o.o. Numer KRS to: 0000564263
  • Jaki jest NIP firmy Adj-Fol Sp. z o.o. NIP to: 6852328645
  • Jaki jest numer REGON firmy Adj-Fol Sp. z o.o. Numer REGON to: 361843990
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Adj-Fol Sp. z o.o. Współrzędne geograficzne to: 49.7385776°N 21.449296°E