Fokus Zbigniew Cedro
- Budowlane usługi - elektroinstalacyjne
- Usługi elektryczne w szerokim zakresie
- 26-008 Górno-Parcele , Łysicka 64 (woj. świętokrzyskie)
Oferta
Nowoczesny dom lub firma to dziś coś więcej niż tylko standardowa instalacja elektryczna. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i modernizacją instalacji elektrycznych, dbając o ich niezawodne działanie oraz bezpieczeństwo użytkowników. Oferujemy również fachowe doradztwo techniczne, pomagając dobrać rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb konkretnego obiektu.
Ważnym obszarem naszej działalności są systemy bezpieczeństwa, które zapewniają większy spokój i kontrolę nad budynkiem. Montujemy monitoring CCTV, alarmy z czujnikami PIR oraz systemy kontroli dostępu. Realizujemy także systemy:
- sygnalizacji pożarowej,
- oddymiania,
- ostrzegania dźwiękowego.
Coraz więcej klientów wybiera również rozwiązania energooszczędne oraz inteligentne systemy zarządzania budynkiem. Instalujemy panele fotowoltaiczne i pompy ciepła, pomagając ograniczyć koszty eksploatacji nieruchomości. Integrujemy także systemy Smart Home umożliwiające sterowanie urządzeniami z poziomu telefonu oraz wykonujemy instalacje rekuperacji zapewniające świeże powietrze i odzysk ciepła.
Od 1999 roku rozwijamy nasze doświadczenie i stale śledzimy nowe technologie, aby proponować klientom praktyczne oraz nowoczesne rozwiązania. Wiemy, że odpowiednio wykonane instalacje mają wpływ na codzienny komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i zapewniamy dodatkową gwarancję na wykonane systemy.
Zapraszamy do współpracy z firmą Focus!
Zdjęcia
Informacje handlowe
- Nazwa rejestrowa
- Fokus Zbigniew Cedro
- NIP
- 6572167098
- REGON
- 291114689
- PKD
- 43.21.Z
- Rok założenia
- 1999
Opinie (12)
WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Średnia ocen
Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.
-
Zakładali u nas system kontroli dostępu. teraz każdy pracownik ma kartę, inaczej nie wejdzie do budynku. Jest bezpieczniej i wszyscy czują się bardziej komfortowo. Polecam!
Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii. -
Zakładali w naszej firmie system sygnalizacji pożaru. Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Polecam!
Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii. -
Atrakcyjne ceny, rabaty dla stałych Klientów. Łatwo się z nimi dogadać. Polecam!
Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii. -
Zakładali w mojej firmie monitoring CCTV. Wszystko szybko i profesjonalnie, polecam!
Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii. -
Firma godna uwagi, chociażby ze względu na wieloletnie doświadczenie. Alarm założony szybko i profesjonalnie. Polecam!
Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii. -
Profesjonalnie, szybko i w terminie. Warto podjąć z nimi współpracę. Polecam!
Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii. -
Szukałem z żoną firmy, która zamontuje nam automatyczną bramę. Spośród wielu firm wybraliśmy Fokus i nie żałujemy. Przyjechali fachowcy, z całym zleceniem uporali się w kilka godzin. Polecam!
Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii. -
Posiadają wiele certyfikatów, mają doświadczenie i atrakcyjne ceny. Montaż przebiega szybko. Warto!
Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii. -
Już podczas budowy domu wybrałem firmę Fokus, jako tą która zainstaluje mi inteligentny dom. Było warto. Wszystko profesjonalnie i na czas. Polecam!
Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii. -
O firmie i inteligentnym systemie opowiedział mi sąsiad. Widziałem jak za pomocą telefonu otwiera sobie wjazd na posesję. Postanowiłem również zainwestować i założyć ten smart house. Polecam!
Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii. -
Szybko, profesjonalnie i w atrakcyjnych cenach. Czego chcieć więcej? Myślę, że warto skorzystać z ich usług.
Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii. -
W moim sklepie doszło do włamania, od razu zadzwoniłam do firmy Fokus i zamontowali mi alarm i kamery. Polecam!
Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.
Najczęściej zadawane pytania
- Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Fokus Zbigniew Cedro
- Jaki jest adres firmy Fokus Zbigniew Cedro Adres to: 26-008 Górno-Parcele , Łysicka 64 (woj. świętokrzyskie)
- Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Fokus Zbigniew Cedro Kontakt telefoniczny to: 502 250 324
- Jaki jest e-mail do firmy Fokus Zbigniew Cedro E-mail to: fokuszc@gmail.com
- Jaki jest NIP firmy Fokus Zbigniew Cedro NIP to: 6572167098
- Jaki jest numer REGON firmy Fokus Zbigniew Cedro Numer REGON to: 291114689
- Jakie są współrzędne geograficzne firmy Fokus Zbigniew Cedro Współrzędne geograficzne to: 50.8600855053377°N 20.8336438013538°E