Lecznica Abidentcom Michał Wcisło

Oferta

Siedziba naszej kliniki stomatologicznej Abidentcom mieści się w Zielonce, w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim. Jesteśmy zespołem doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych dentystów, którzy do każdego pacjenta podchodzą w indywidualny sposób. Zapewniamy fachową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Nasze usługi świadczymy nieprzerwanie od 2000 roku dokładając wszelkich starań, aby leczenie przebiegało jak najbardziej bezstresowo i bezboleśnie.

Zajmujemy się profilaktyką stomatologiczną, a także stomatologią zachowawczą. Leczymy zęby oraz wykonujemy wypełnienia światłoutwardzalne, czyli kompozytowe. W pracy wykorzystujemy materiały stomatologiczne najwyższej jakości, ponadto posiadamy nowoczesny sprzęt, w tym specjalistyczny mikroskop, który umożliwia nam bardzo dokładne wykonanie zabiegów endodontycznych. Podejmujemy się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych zabiegów z zakresu leczenia kanałowego.

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się również implantologią oraz protetyką. Wykonujemy protezy stałe i ruchome, takie jak korony, mosty, licówki, protezy akrylowe, protezy szkieletowe oaz protezy elastyczne. W naszym gabinecie świadczymy również kompleksowe usługi w zakresie chirurgii stomatologicznej. Tym samym podejmujemy się wykonania ekstrakcji oraz resekcji i chemisekcji zębów.

Zapraszamy na wizyty w naszym gabinecie.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Lecznica Abidentcom Michał Wcisło
NIP
9521857021
REGON
017163795
PKD
86.22.Z
Rok założenia
2000
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Lecznica Abidentcom Michał Wcisło
  • Jaki jest adres firmy Lecznica Abidentcom Michał Wcisło Adres to: 05-220 Zielonka , prym. Wyszyńskiego 7 lok. 11 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Lecznica Abidentcom Michał Wcisło Kontakt telefoniczny to: 505 069 795
  • Jaki jest e-mail do firmy Lecznica Abidentcom Michał Wcisło E-mail to: 1mwcislo@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Lecznica Abidentcom Michał Wcisło NIP to: 9521857021
  • Jaki jest numer REGON firmy Lecznica Abidentcom Michał Wcisło Numer REGON to: 017163795
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Lecznica Abidentcom Michał Wcisło Współrzędne geograficzne to: 52.3103951372549°N 21.151426627451°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter