Lingua Viva Małgorzata Zielińska

Oferta

Szkołę języków obcych Lingua Viva znajdziecie w Zielonej Górze. Proponujemy indywidualne kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Niezależnie od wieku, skupiamy się na wszechstronnym rozwoju językowym, koncentrując się na mówieniu, czytaniu, pisaniu i słuchaniu. Dla nas ważne jest, byście czerpali radość z nauki, dlatego lekcje urozmaicamy grami planszowymi, materiałami audiowizualnymi i innymi interaktywnymi pomocami. Jeśli preferujecie naukę online, to zapraszamy na platformę ClickMeeting, gdzie prowadzimy nasze zajęcia.

W naszej ofercie znajdziecie naukę takich języków jak angielski, francuski, niemiecki czy włoski. Możecie wybrać naukę stacjonarną lub w wersji online z bezpośrednim kontaktem z lektorem.

Nasza oferta obejmuje również kursy językowe dla firm. Zapewniamy naukę wielu języków, w tym angielskiego, włoskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców.

U nas przygotujecie się także do egzaminów, które otworzą przed Wami nowe możliwości. Certyfikaty British Council, takie jak Young Learners, B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency czy Business English Certificates, pozwolą Wam śmiało podejmować nowe wyzwania.

Metoda Direct umożliwia Wam na naukę języka obcego w naturalnym kontekście, dzięki czemu słownictwo i zagadnienia gramatyczne przyswoicie znacznie skuteczniej. Skupiamy się na umiejętnościach mówienia i rozumienia ze słuchu, byście byli pewni swoich kompetencji językowych.

Jeśli potrzebujecie ekspresowego tłumaczenia, z przyjemnością pomożemy Wam w przekładzie tekstów z polskiego na angielski, niemiecki, francuski czy hiszpański.

Nie zwlekajcie, skontaktujcie się z nami już dziś i zapiszcie się na kurs, który otworzy przed Wami świat języków obcych!


Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Lingua Viva Małgorzata Zielińska
NIP
6991460650
REGON
977989106
PKD
85.59.A
Rok założenia
2002
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Lingua Viva Małgorzata Zielińska
  • Jaki jest adres firmy Lingua Viva Małgorzata Zielińska Adres to: 65-052 Zielona Góra , Bolesława Chrobrego 4 lok. 4 (woj. lubuskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Lingua Viva Małgorzata Zielińska Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 09:00-19:30; Sb.: 10:00-13:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Lingua Viva Małgorzata Zielińska Kontakt telefoniczny to: 665 765 002
  • Jaki jest e-mail do firmy Lingua Viva Małgorzata Zielińska E-mail to: zgora@linguaviva.pl
  • Jaki jest NIP firmy Lingua Viva Małgorzata Zielińska NIP to: 6991460650
  • Jaki jest numer REGON firmy Lingua Viva Małgorzata Zielińska Numer REGON to: 977989106
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Lingua Viva Małgorzata Zielińska Współrzędne geograficzne to: 51.943334040253°N 15.5130515572242°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas