Kuzańska-Projekt Dorota Kuzańska-Majewska

Oferta

Kuzańska-Projekt to autorska pracownia projektowa Doroty Kuzańskiej-Majewskiej. Właścicielka pracowni jest doświadczonym architektem z uprawnieniami do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej. Znajdziecie nas w Zgierzu.

Działamy już od 25 lat. Przez ten czas zrealizowaliśmy 500 projektów. Opracowujemy projekty, dopełniamy niezbędnych formalności i zapewniamy obsługę administracyjno-prawną. Możemy pochwalić się stuprocentową skutecznością w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę. Pomagamy też w doborze odpowiednich wykonawców oraz gwarantujemy usługi kierownika budowy, nadzoru inwestorskiego i autorskiego.

Nasze usługi obejmują opracowywanie projektów indywidualnych, w tym wniesienie wniosku o warunki techniczne na dostawę mediów, przygotowanie mapy do celów projektowych oraz stworzenie koncepcji budynku. Jeśli natomiast masz już gotowy projekt znaleziony w internecie lub wybrany z katalogów Archon, Murator lub innych współpracujących z nami pracowni, możemy przeprowadzić adaptację projektu typowego.

Specjalizujemy się w projektowaniu różnorodnych obiektów, takich jak domy jednorodzinne, hale magazynowe i produkcyjne, oraz budynki usługowe, w tym warsztaty samochodowe, stacje diagnostyczne, galerie handlowe czy sklepy.

Deweloperom służymy wsparciem w projektowaniu osiedli mieszkaniowych obejmujących zarówno budynki wielorodzinne, jak i zespoły domów jednorodzinnych.

Nasza oferta nie kończy się na nowych projektach. Oferujemy również usługi związane z rozbudową, przebudową, nadbudową, zmianą sposobu użytkowania oraz remontami istniejących obiektów. Wykonujemy analizy chłonności terenu, sporządzamy świadectwa charakterystyki energetycznej oraz tworzymy realistyczne wizualizacje 3D budynków i osiedli.


Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Kuzańska - Projekt Dorota Kuzańska-Majewska
NIP
7321172180
Rok założenia
1998
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Kuzańska - Projekt Dorota Kuzańska-Majewska
  • Jaki jest adres firmy Kuzańska - Projekt Dorota Kuzańska-Majewska Adres to: 95-100 Zgierz , Długa 5 lok. 13 (woj. łódzkie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Kuzańska - Projekt Dorota Kuzańska-Majewska Godziny otwarcia to: Pn.-Sb.: 08:00-20:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Kuzańska - Projekt Dorota Kuzańska-Majewska Kontakt telefoniczny to: 505 176 752
  • Jaki jest e-mail do firmy Kuzańska - Projekt Dorota Kuzańska-Majewska E-mail to: architekt-kuzanska@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Kuzańska - Projekt Dorota Kuzańska-Majewska NIP to: 7321172180
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Kuzańska - Projekt Dorota Kuzańska-Majewska Współrzędne geograficzne to: 51.853248118295°N 19.4261696061202°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas