Eco-Heat. Centrum Ogrzewania Stanisław Duda
- Pompy
- Pompy ciepła i centralne ogrzewanie
- 95-100 Zgierz , Piątkowska 83F (woj. łódzkie)
-
Dziś:
- Pn. 07:00 - 17:00
- Wt. 07:00 - 17:00
- Śr. 07:00 - 17:00
- Cz. 07:00 - 17:00
- Pt. 07:00 - 17:00
- Sb. 07:00 - 13:00
- Nd. Zadzwoń i sprawdź
Oferta
Zakres naszych działań obejmuje montaż pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz kotłowni gazowych i olejowych. Podejmiemy się także montażu odkurzaczy centralnych i przydomowych oczyszczalni ścieków. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę o dużej wiedzy i umiejętnościach. Do ich dyspozycji oddajemy nowoczesne urządzenia, dzięki którym działają skutecznie i szybko.
Oferujemy termokominki, kotły C.O., kotły na ekogroszek, kotły na pellet, kotły węglowe, kotły na miał, kotły olejowe, elektryczne, systemy grzejne, piece gazowe oraz piece centralnego ogrzewania. Posiadamy szeroki wybór kolektorów słonecznych oraz wkładów kominowych. Chętnie pomożemy w wyborze najlepszych produktów. Nasz asortyment pochodzi od renomowanych i sprawdzonych producentów. Sprzedawane przez nas urządzenia i sprzęty mają odpowiednie zapewniające o ich wysokim standardzie i bezpieczeństwie użytkowania.
Proponujemy również piece C.O., piece na ekogroszek, kotły gazowe kondensacyjne, kotły grzewcze, kotły z podajnikiem, kotły parowe, kotły elektryczne, kotły kondensacyjne i pompy do centralnego ogrzewania.
Dodatkowo specjalizujemy się w całkowitym montażu centralnego ogrzewania, ogrzewania podłogowego, a także instalacji gazowych, kanalizacyjnych i wodnych. Ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się też kompletacją dostaw dla inwestorów instytucjonalnych i prywatnych.
Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, ze zrozumieniem i zaangażowaniem. Gwarantujemy terminowość oraz rzetelność oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ponadto istnieje możliwość zakupów ratalnych.
Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Zdjęcia
Informacje handlowe
- Nazwa rejestrowa
- Eco-Heat. Centrum Ogrzewania Stanisław Duda
- NIP
- 7281067553
- REGON
- 471067752
- Rok założenia
- 2010
Opinie (21)
Średnia ocen
-
Nowoczesne rozwiązania z zakresu techniki grzewczej. Pracownicy mają duże doświadczenie, a to przekłada się na rzetelność realizacji zleceń.
-
Bardzo szeroki wybór produktów. Można liczyć na atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo.
-
Polecam. Ta firma zajęła się projektowaniem oraz wykonaniem ogrzewania w moim nowym domu.
-
Kolega mi ich polecił. Szybko, sprawnie, a co najważniejsze w terminie wykonali zlecenie, Polecam.
-
Fachowcy, bardzo rzetelni, polecam.
-
Dobre ceny pomp ciepła.
-
Wykonali mi instalacje gazową oraz wymienili grzejniki, polecam.
-
Profesjonalna obsługa. Polecam.
-
Polecam ich do wszelkich prac hydraulicznych i instalatorskich.
-
Najlepsi specjaliści od ogrzewania w okolicy.
-
Instalacje wykonali w terminie, polecam.
-
Polecam, dobrzy fachowcy.
-
Zrobili u mnie całą kotłownie, ogrzewanie w końcu sprawnie działa. Super!
-
Kilka razy już korzystaliśmy z ich usług. Bardzo dobra firma. Nie naciągają niepotrzebnie. Widać, że mają fachową wiedzę i są specjalistami.
-
Polecam serdecznie, bardzo dobrzy specjaliści od instalacji gazowych. Założyli u mnie piec i zrobili całą instalacje. Ceny też mają dobre, a instalacja jest wykonana porządnie.
-
Koleżanka powiedziała mi o tej firmie. Za jej namową zdecydowałam się na wymianę instalacji grzewczej w domu. Po założeniu nowej czuję różnicę. Polecam.
-
Ogrzewanie gazowe zakładali mi pracownicy z firmy Eco-Heat. Sam montaż przebiegł bardzo szybko. Polecam.
-
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się instalacjami sanitarno-grzewczymi. Mi zaproponowali pompę ciepła i to była najlepsza decyzja. Super obsługa!
-
Zdecydowałam się na ogrzewanie podłogowe i nie żałuję. W mieszkaniu jest bardzo ciepło przez cały dzień.
-
Pracownicy w tej firmie to profesjonaliści w pełnej krasie. Widać, że znają się na tym co robią.
-
Zleciłem im montaż pompy ciepła. Wszystko poszło zgodnie z planem. Polecam.
Najczęściej zadawane pytania
- Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Eco-Heat. Centrum Ogrzewania Stanisław Duda
- Jaki jest adres firmy Eco-Heat. Centrum Ogrzewania Stanisław Duda Adres to: 95-100 Zgierz , Piątkowska 83F (woj. łódzkie)
- Jakie są godziny otwarcia firmy Eco-Heat. Centrum Ogrzewania Stanisław Duda Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-17:00; Sb.: 07:00-13:00
- Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Eco-Heat. Centrum Ogrzewania Stanisław Duda Kontakt telefoniczny to: 604 060 093
- Jaki jest e-mail do firmy Eco-Heat. Centrum Ogrzewania Stanisław Duda E-mail to: ecoheat@wp.pl
- Jaki jest NIP firmy Eco-Heat. Centrum Ogrzewania Stanisław Duda NIP to: 7281067553
- Jaki jest numer REGON firmy Eco-Heat. Centrum Ogrzewania Stanisław Duda Numer REGON to: 471067752
- Jakie są współrzędne geograficzne firmy Eco-Heat. Centrum Ogrzewania Stanisław Duda Współrzędne geograficzne to: 51.8582580639355°N 19.4064236713998°E