Mechanika pojazdowa, blacharstwo, lakiernictwo Andrzej Olejniczak

Oferta

Nazywam się Andrzej Olejniczak i od 1992 roku prowadzę firmę. Siedziba zlokalizowana jest w Zduńskiej Woli, na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się mechaniką pojazdową blacharstwem oraz lakiernictwem. Ofertę kieruję do klientów indywidualnych, a także właścicieli firm, które działają w branży transportowej i motoryzacyjnej.

Zakres moich obowiązków obejmuje naprawę aut osobowych, naprawę układów wydechowych, wymianę oleju, wymianę klocków hamulcowych, a także zakładanie rur wydechowych. Ponadto przeprowadzam komputerową diagnostykę, by w ten sposób odnaleźć nawet najmniejsze usterki i je usunąć.

Mój warsztat jest wyposażony w niezbędne akcesoria i narzędzia, które umożliwiają mi sprawną i bezproblemową realizację powierzonych obowiązków zawodowych. Wiedzę i umiejętności praktyczne potwierdzają ukończone kursy i szkolenia. Mechanika samochodowa to nie tylko moja praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzę z ogromnym zaangażowaniem.

Ponadto specjalizuję się w sprzedażą akcesoriów i części samochodowych. Tego typu produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, które dotyczą mechaniki pojazdowej. Podpowiem też w jaki sposób odpowiednio eksploatować pojazdy, dzięki czemu ryzyko wystąpienia usterek będzie niewielkie.

Dokładam wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantuję terminowość i rzetelność.

Zapraszam do kontaktu i nawiązania ze mną owocnej współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Olejniczak Andrzej Autonaprawa
NIP
8291114467
REGON
730070449
PKD
45.20.Z
Rok założenia
1992
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Olejniczak Andrzej Autonaprawa
  • Jaki jest adres firmy Olejniczak Andrzej Autonaprawa Adres to: 98-220 Zduńska Wola , Łaska 239A (woj. łódzkie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Olejniczak Andrzej Autonaprawa Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00; Sb.: 08:00-14:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Olejniczak Andrzej Autonaprawa Kontakt telefoniczny to: 605 763 220
  • Jaki jest NIP firmy Olejniczak Andrzej Autonaprawa NIP to: 8291114467
  • Jaki jest numer REGON firmy Olejniczak Andrzej Autonaprawa Numer REGON to: 730070449
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Olejniczak Andrzej Autonaprawa Współrzędne geograficzne to: 51.5922923°N 18.983426°E
Informacja o przetwarzaniu danych