KMMG Kancelaria Adwokacka Adwokat Mieczysław L. Gliński

Oferta

KMMG Kancelaria Adwokacka Adwokat Mieczysław Leszek Gliński już od 1996 roku świadczy usługi w branży adwokaci. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w miejscowości Zambrów w województwie podlaskim.


Nasz zespół adwokatów specjalizuje się w szerokim zakresie dziedzin prawa. Oferujemy wsparcie prawników w postępowaniach przygotowawczych i sądowych, zarówno w sprawach karnych, karnoskarbowych, jak i wykroczeniowych.

Zajmujemy się reprezentacją klientów w postępowaniach administracyjnych, podatkowych i cywilnych przed różnymi instytucjami, w tym sądami powszechnymi, sądami polubownymi oraz urzędami.

Nasze usługi obejmują sporządzanie opinii prawnych, projektowanie różnego rodzaju aktów prawnych, takich jak umowy, listy intencyjne, porozumienia czy regulaminy. Jesteśmy także gotowi wspierać naszych klientów w postępowaniach zabezpieczających i egzekucyjnych, a także brać aktywny udział w negocjacjach i mediacjach.

Pomagamy naszym klientom w zakładaniu, łączeniu, przekształcaniu oraz likwidacji spółek kapitałowych i osobowych, a także spółdzielni i fundacji. Nasza kancelaria oferuje również usługi opiniowania i weryfikacji różnego rodzaju dokumentów.

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej lub chcesz umówić spotkanie, należy skontaktować się z nami telefonicznie.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
KMMG Kancelaria Adwokacka Adwokat Mieczysław L. Gliński
NIP
7230004548
REGON
450022415
PKD
74.11.Z
Rok założenia
1998
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: KMMG Kancelaria Adwokacka Adwokat Mieczysław L. Gliński
  • Jaki jest adres firmy KMMG Kancelaria Adwokacka Adwokat Mieczysław L. Gliński Adres to: 18-300 Zambrów , Kościuszki 33 (woj. podlaskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy KMMG Kancelaria Adwokacka Adwokat Mieczysław L. Gliński Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-15:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy KMMG Kancelaria Adwokacka Adwokat Mieczysław L. Gliński Kontakt telefoniczny to: 86 271 59 08
  • Jaki jest e-mail do firmy KMMG Kancelaria Adwokacka Adwokat Mieczysław L. Gliński E-mail to: kancelariawaw@kmmg.com.pl
  • Jaki jest NIP firmy KMMG Kancelaria Adwokacka Adwokat Mieczysław L. Gliński NIP to: 7230004548
  • Jaki jest numer REGON firmy KMMG Kancelaria Adwokacka Adwokat Mieczysław L. Gliński Numer REGON to: 450022415
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy KMMG Kancelaria Adwokacka Adwokat Mieczysław L. Gliński Współrzędne geograficzne to: 52.981655°N 22.245781°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas