Roman Tsyuryo Usługi Transportowe i Warsztat u Romana

Oferta

Firma Usługi Transportowe i Warsztat u Romana powstała w 2018 roku. Siedziba zlokalizowana jest we Wrocławiu. Głównym profilem naszej działalności jest serwisowanie samochodów. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i przedsiębiorstwa. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel Roman Tsyuryo.

Zakres naszych obowiązków obejmuje diagnostykę komputerową aut, wymianę zawieszenia, wymianę oleju i filtrów, a także innych płynów eksploatacyjnych, wymianę rozrządu, wymianę amortyzatorów i sprężyn, a także wymianę sprzęgieł i kół dwumasowych. Specjalizujemy się w naprawie silników samochodowych, naprawie układów hamulcowych i układów kierowniczych. Podejmujemy się wymiany tłumików, rozruszników i alternatorów.

Do naszych zadań należy też wykonywanie prac z zakresu elektryki samochodowej. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiednich lamp i reflektorów do pojazdu.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra mechaników z wieloletnim doświadczeniem i umiejętnościami, niezbędnymi do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Na życzenie klientów podejmujemy się najbardziej skomplikowanych zleceń. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam odnaleźć i usunąć najmniejszą usterkę.

Motoryzacja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego prac remontowych pojazdu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Roman Tsyuryo Usługi Transportowe i Warsztat u Romana
NIP
8971862441
REGON
382170878

Opinie (1)

Średnia ocen

 • 5,0
 • 1 opinia
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
 • Eryk

  • 5,0
  • 19-02-2019

  Oddałem tu samochód do naprawy. Teraz działa jak nowy. Polecam.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Roman Tsyuryo Usługi Transportowe i Warsztat u Romana
 • Jaki jest adres firmy Roman Tsyuryo Usługi Transportowe i Warsztat u Romana Adres to: 53-656 Wrocław , Drzewna 4 (woj. dolnośląskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Roman Tsyuryo Usługi Transportowe i Warsztat u Romana Kontakt telefoniczny to: 731 712 551
 • Jaki jest e-mail do firmy Roman Tsyuryo Usługi Transportowe i Warsztat u Romana E-mail to: romko8888@wp.pl
 • Jaki jest NIP firmy Roman Tsyuryo Usługi Transportowe i Warsztat u Romana NIP to: 8971862441
 • Jaki jest numer REGON firmy Roman Tsyuryo Usługi Transportowe i Warsztat u Romana Numer REGON to: 382170878
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Roman Tsyuryo Usługi Transportowe i Warsztat u Romana Współrzędne geograficzne to: 51.1128490416044°N 17.0198393574029°E
Obowiązek informacyjny