Jeleń Dental Clinic

 • Lekarze - stomatolodzy
 • Leczenie zębów w narkozie - kompleksowe usługi stomatologiczne
 • 50-123 Wrocław , Oławska 15 (woj. dolnośląskie)

Oferta

Jeleń Dental Clinic to centrum stomatologiczne, w którym zapewniamy opiekę dentystyczną dzieciom oraz dorosłym. Nasza placówka znajduje się we Wrocławiu.

Dbamy o zdrowie jamy ustnej i uzębienia. Zapewniamy pomoc osobom, które zauważyły niepokojące objawy, uszkodzenia zębów, i zmiany w jamie ustnej. Zdajemy sobie sprawę, że ból zębów może być bardzo dotkliwy, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pozbyć się tej dolegliwości. W ramach profilaktyki próchnicy i innych chorób proponujemy przeglądy stomatologiczne, a także porady dotyczące higieny jamy ustnej.

Specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej. Najczęstszym problemem, z jakim zgłaszają się do nas pacjenci jest próchnica. W takich przypadkach usuwamy zakażone tkanki i zakładamy wypełnienia ubytków. Ponadto stosujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem, a w sytuacji dużych uszkodzeń zębów wykonujemy odbudowę. Podejmujemy się również usuwania zębów. Zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu lub pod narkozą.

Wiemy, że brak nawet pojedynczego zęba może stanowić zagrożenie dla zdrowia, przeszkadzać w spożywaniu pokarmów i obniżać pewność siebie. Jako specjaliści w dziedzinie implantologii i protetyki stomatologicznej mamy rozwiązanie tego problemu. Pacjentom, którzy utracili swoje naturalne uzębienie oferujemy założenie implantów oraz protez.

Ponadto wykonujemy świadczenia w zakresie ortodoncji. Pomagamy pacjentom, którzy zmagają się z wadami zgryzu i nieprawidłowym ustawieniem zębów. Do naszych zadań należy diagnostyka, a także zaplanowanie i wdrożenie odpowiedniego leczenia, które może obejmować założenie aparatów ortodontycznych czy korektorów zgryzu.

Aby umówić się na wizytę można się z nami kontaktować telefonicznie. Jesteśmy gotowi do przyjęcia pacjentów i zapewnienia im opieki stomatologicznej.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Jeleń Dental Clinic
KRS
0000966408
NIP
8992923076
REGON
52176619600000
Rok założenia
2022

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Jeleń Dental Clinic
 • Jaki jest adres firmy Jeleń Dental Clinic Adres to: 50-123 Wrocław , Oławska 15 (woj. dolnośląskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Jeleń Dental Clinic Kontakt telefoniczny to: 884 913 000
 • Jaki jest e-mail do firmy Jeleń Dental Clinic E-mail to: jelendentalclinic@gmail.com
 • Jaki jest numer KRS firmy Jeleń Dental Clinic Numer KRS to: 0000966408
 • Jaki jest NIP firmy Jeleń Dental Clinic NIP to: 8992923076
 • Jaki jest numer REGON firmy Jeleń Dental Clinic Numer REGON to: 52176619600000
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Jeleń Dental Clinic Współrzędne geograficzne to: 51.085218°N 17.01303°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas