A2Z Bud Ihor Vonsovych

Oferta

A2Z Bud to firma z Wrocławia, a jej właścicielem jest Ihor Vonsovych. Zajmujemy się profesjonalnym wykonawstwem remontów, a także wykończeniami wnętrz pod klucz. Bardzo zależy nam na zadowoleniu Klientów, więc usługi świadczymy tylko w dogodnych dla nich terminach.

Nasza firma budowlana zdobywa doświadczenie już od wielu lat. Zrealizowaliśmy wiele projektów. Zawsze służymy pomocą w wyborze materiałów budowlanych oraz doradztwem w zakresie rozwiązań technicznych.

Jeżeli planują Państwo remont mieszkania to warto jest skorzystać z usług fachowców. Dzięki temu zaoszczędzicie czas, a także macie pewność, że każdy element jest trwale przymocowany do podłoża. Dbamy o każdy szczegół naszych prac. Powierzchnie są dokładnie oczyszczane ze starych farb i lakierów. Dopiero później przystępujemy do tynkowania, szpachlowania, malowania i tapetowania. Każda ściana jest idealnie wygładzona. Do ozdoby pomieszczenia używamy m.in. kamienia ozdobnego. Możemy położyć płytki, terakotę, mozaikę i ceramikę.

Nasze inne usługi to również budowa ścianek działowych, kładzenie paneli i parkietu, montaż płyt kartonowo-gipsowych, a także podpięcie instalacji gazowych, hydraulicznych i elektrycznych. Oferujemy prace elewacyjne i ociepleniowe. Zajmujemy się adaptacją poddaszy.

Gwarantujemy terminową realizację zlecenia. Zapraszamy do kontaktu z firmą A2Z Bud z Wrocławia. Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
A2Z Bud Ihor Vonsovych
NIP
8992840568
REGON
369416973
Rok założenia
2018

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: A2Z Bud Ihor Vonsovych
  • Jaki jest adres firmy A2Z Bud Ihor Vonsovych Adres to: 52-204 Wrocław , Obrońców Poczty Gdańskiej 7 lok. 5 (woj. dolnośląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy A2Z Bud Ihor Vonsovych Kontakt telefoniczny to: 796 515 066
  • Jaki jest e-mail do firmy A2Z Bud Ihor Vonsovych E-mail to: raben1970@mail.ru
  • Jaki jest NIP firmy A2Z Bud Ihor Vonsovych NIP to: 8992840568
  • Jaki jest numer REGON firmy A2Z Bud Ihor Vonsovych Numer REGON to: 369416973
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy A2Z Bud Ihor Vonsovych Współrzędne geograficzne to: 51.0570929°N 17.012984°E
Obowiązek informacyjny