Usługi Geodezyjne Paweł Pijarczyk

Oferta

Paweł Pijarczyk to doświadczony geodeta z Wołomina, który prowadzi własną pracownię geodezyjną. Jego wszechstronna oferta usług obejmuje szeroki zakres działań w obszarze geodezji i kartografii, z uwzględnieniem także aspektów formalnych związanych z procesem inwestycyjnym.

Jego główną specjalizacją jest tworzenie map do celów projektowych i prawnych. Te niezastąpione dokumenty są nie tylko nieodłączną częścią procesu projektowego, ale również niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę oraz mogą być wykorzystane w różnego rodzaju postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Oprócz tego Paweł Pijarczyk oferuje szereg innych usług geodezyjnych, w tym tyczenie budynków, sieci uzbrojenia terenu, podział nieruchomości gruntowych, wznawianie granic działek, scalanie działek oraz inwentaryzacje powykonawcze.

Ponadto jego prace obejmują pomiary sytuacyjno-wysokościowe, pomiary mas ziemi z wykopów oraz pomiary przesunięć i zniekształceń obiektów. Zapewnia również pełną obsługę geodezyjną na placu budowy, w tym na terenach kolejowych oraz przy pracach związanych z infrastrukturą drogową.

Paweł Pijarczyk gwarantuje profesjonalne wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności związanych z mapami i dokumentacją geodezyjną w odpowiednich instytucjach administracyjnych. Jeśli potrzebują Państwo szczegółowych informacji na temat współpracy, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Usługi Geodezyjne Paweł Pijarczyk
NIP
1251389332
REGON
141924692
Rok założenia
2009

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Usługi Geodezyjne Paweł Pijarczyk
  • Jaki jest adres firmy Usługi Geodezyjne Paweł Pijarczyk Adres to: 05-200 Wołomin , al. Armii Krajowej 4A (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Usługi Geodezyjne Paweł Pijarczyk Kontakt telefoniczny to: 504 086 804
  • Jaki jest e-mail do firmy Usługi Geodezyjne Paweł Pijarczyk E-mail to: pijarczyk@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Usługi Geodezyjne Paweł Pijarczyk NIP to: 1251389332
  • Jaki jest numer REGON firmy Usługi Geodezyjne Paweł Pijarczyk Numer REGON to: 141924692
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Usługi Geodezyjne Paweł Pijarczyk Współrzędne geograficzne to: 52.3421999755015°N 21.2231400194543°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas