Dach-Bud Firma usługowo-handlowa Paweł Motłoch

 • Dachy - konstrukcje
 • Montaż pokryć dachowych
 • 32-340 Wolbrom , Marszałka Piłsudskiego 57A/116 (woj. małopolskie)

Oferta

Właścicielem firmy Dach-Bud jest Paweł Motłoch. Nasza siedziba mieści się w Wolbromiu, w województwie małopolskim. Na rynku funkcjonujemy od 2010 roku.

W firmie Dach-Bud osiągamy standardy, które wynikają z dziesięcioletniego doświadczenia w branży dachowej. Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do standardowego wykonawstwa pokryć dachowych. Jesteśmy specjalistami w zakresie budowy dachów płaskich, głównie o charakterze przemysłowym, oraz w technikach termoizolacji i hydroizolacji.

Długowieczność i wytrzymałość dachów wykonanych przez naszą firmę to rezultat nieustannego poszukiwania innowacyjnych rozwiązań. Nie ograniczamy się do wykorzystania jednej technologii; proponujemy pokrycia w technologii membran PCV, pap termozgrzewalnych oraz specjalistyczne rozwiązania blacharskie. To znaczy, że do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, wybierając optymalne metody montażu blachy, obróbek, rynien i systemów odwodnień.

Dodatkowo oferujemy usługi związane z naprawą i remontem pokryć dachowych. Klienci korzystający z naszych usług mogą również liczyć na profesjonalny nadzór inżynierski, który jest dodatkową warstwą gwarancji wysokiej jakości prowadzonych przez nas robót budowlanych.

Nie jesteśmy ograniczeni jedynie do klientów korporacyjnych; nasze usługi są dostępne dla różnych sektorów - od zakładów produkcyjnych i hurtowni po klientów indywidualnych.

Współpraca z nami to inwestycja w trwałość i bezpieczeństwo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Dach-Bud Firma usługowo-handlowa Paweł Motłoch
NIP
6591313738
REGON
121285279
Rok założenia
2010

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Dach-Bud Firma usługowo-handlowa Paweł Motłoch
 • Jaki jest adres firmy Dach-Bud Firma usługowo-handlowa Paweł Motłoch Adres to: 32-340 Wolbrom , Marszałka Piłsudskiego 57A/116 (woj. małopolskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Dach-Bud Firma usługowo-handlowa Paweł Motłoch Kontakt telefoniczny to: 502 588 280
 • Jaki jest e-mail do firmy Dach-Bud Firma usługowo-handlowa Paweł Motłoch E-mail to: p.motloch@wp.pl
 • Jaki jest NIP firmy Dach-Bud Firma usługowo-handlowa Paweł Motłoch NIP to: 6591313738
 • Jaki jest numer REGON firmy Dach-Bud Firma usługowo-handlowa Paweł Motłoch Numer REGON to: 121285279
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Dach-Bud Firma usługowo-handlowa Paweł Motłoch Współrzędne geograficzne to: 50.3813341383587°N 19.761919357037°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas