M&m System Mariusz Musiał

Oferta

Nasza firma M&M System specjalizuje się w tworzeniu niepowtarzalnych mebli. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Wiśniowej Górze, na terenie województwa łódzkiego. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2015 roku. Osobą decyzyjną w firmie jest Mariusz Musiał.

Oferujemy produkcję mebli, które znajdą zastosowanie w wielu wnętrzach. Realizujemy projekty mebli kuchennych, łazienkowych, biurowych, sypialnianych oraz garderoby.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe szafy wnękowe, szafy przesuwane, meble fornirowane, meble systemowe czy skórzane. Dla naszych klientów realizujemy każdy projekt, stworzymy dla Państwa meble w różnorodnych stylach, kolorystyce czy wzorach.

Wykonujemy modele lakierowane, matowe, brokatowe czy perłowe. Ponadto podjęliśmy ścisłą współpracę z doświadczonymi projektantami, którzy przekształcą Państwa wizję w rzeczywistość lub zrealizują własny pomysł, dostosowany do oczekiwań Klientów.

Gwarantujemy rzetelną realizację każdego zlecenia. Nasi pracownicy zajmą się również kompleksowym montażem. Wszelkie prace świadczymy z pełnym zaangażowaniem, dbając o najmniejsze szczegóły. Na każdym etapie współpracy wysoka jakość usług jest dla nas priorytetem.

Zapraszamy do współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
M&m System Mariusz Musiał
NIP
7292389562
REGON
362724737
Rok założenia
2015

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: M&m System Mariusz Musiał
  • Jaki jest adres firmy M&m System Mariusz Musiał Adres to: Wiśniowa Góra , Buczka 4 , 95-020 Justynów (woj. łódzkie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy M&m System Mariusz Musiał Kontakt telefoniczny to: 604 215 692
  • Jaki jest NIP firmy M&m System Mariusz Musiał NIP to: 7292389562
  • Jaki jest numer REGON firmy M&m System Mariusz Musiał Numer REGON to: 362724737
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy M&m System Mariusz Musiał Współrzędne geograficzne to: 51.7130767°N 19.6283621°E
Obowiązek informacyjny