Dariusz Kaźmierczak Gabinet Lekarski

Oferta

Nazywam się Dariusz Kaźmierczak i jestem lekarzem ginekologiem. Praktykę lekarską prowadzę od 1988 roku. Gabinet lekarski znajduje się w Szczytnie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Zajmuję się świadczeniem usług z zakresu ginekologii. Przyjmuję pacjentki w różnym wieku, ale każdej staram się pomóc.

Zakres moich obowiązków obejmuje leczenie chorób ginekologicznych, leczenie niepłodności, leczenie krwawień z dróg rodnych, leczenie endometriozy, leczenie mięśniaków macicy, leczenie infekcji HPV, a także leczenie kłykcin kończystych. Dodatkowo wykonuję różnego rodzaju testy, między innymi PAPPA, NIFTY i Harmony.

Mój gabinet wyposażony jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt medyczny. Dzięki temu mogę wykonywać dokładne badania i stawiać wstępną diagnozę. Zawsze wybieram odpowiednią metodę leczenia, która będzie dostosowana do potrzeb pacjentek. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie sprawiło, iż poradzę sobie z każdym wyzwaniem.

Moją wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Czynnie uczestniczę też w licznych konferencjach, szkoleniach i sympozjach. Dzięki temu poziom mojej wiedzy zwiększa się. Dodatkowo zajmuję się wykonywaniem badań USG płodu i ciąży. Monitoruję, czy dziecko rozwija się prawidłowo i czy ciąża nie jest zagrożona.

Wykonuję też inne drobne zabiegi ginekologiczne, takie jak usuwanie nadżerek, zakładanie wkładek domacicznych, a także badania cytologiczne. Tego typu badanie pomaga zdiagnozować raka szyjki macicy lub go wykluczyć. W pewnym wieku systematyczne badania są koniecznością, by mieć pewność, iż w organizmie nie dzieje się nic niepokojącego.

Pacjentki mogą też liczyć na pomoc w doborze antykoncepcji. Zwracam uwagę na potrzeby i oczekiwania kobiet. Na rynku jest wiele rodzajów środków zapobiegawczych, dlatego mam nadzieję, że każda pacjentka znajdzie coś dla siebie.

Do każdej pacjentki pochodzę w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Zależy mi na zadowoleniu i zdrowiu pacjentek. Odpowiem na wszystkie pytania i rozwieję wszelkie wątpliwości.

Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia mojego gabinetu lekarskiego w Szczytnie.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Dariusz Kaźmierczak Gabinet Lekarski
NIP
7451109659
REGON
009475875
Rok założenia
1996

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Dariusz Kaźmierczak Gabinet Lekarski
  • Jaki jest adres firmy Dariusz Kaźmierczak Gabinet Lekarski Adres to: 12-160 Wielbark , Mazurska 24 (woj. warmińsko-mazurskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Dariusz Kaźmierczak Gabinet Lekarski Kontakt telefoniczny to: 604 567 824
  • Jaki jest e-mail do firmy Dariusz Kaźmierczak Gabinet Lekarski E-mail to: darkaz22@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Dariusz Kaźmierczak Gabinet Lekarski NIP to: 7451109659
  • Jaki jest numer REGON firmy Dariusz Kaźmierczak Gabinet Lekarski Numer REGON to: 009475875
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Dariusz Kaźmierczak Gabinet Lekarski Współrzędne geograficzne to: 53.4024096953401°N 20.9387283194785°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter