Tutitutu Maria Kowalewska

Oferta

Nazywam się Maria Kowalewska. Jestem właścicielem pracowni projektowej Tutitutu, którą założyłam w 1997 roku. Moje akademickie korzenie sięgają Architektury Wnętrz na prestiżowej Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, a następnie Grafiki na University of Brighton w Wielkiej Brytanii.

Dwa pokłady wiedzy, teoretycznej i praktycznej, skupiły się w moim portfolio, które jest bogate w projekty z różnych obszarów. Od wykwintnych willi, przez apartamenty i kawiarnie, po powierzchnie biurowe i publiczne, jak salony dla jednego z największych dealerów samochodowych w kraju. Przy tworzeniu elewacji budynków mieszkalnych i biurowych też czuję się jak ryba w wodzie.

Klucz do sukcesu mojej pracowni? To indywidualne podejście do każdego zlecenia. Z pełnym zaangażowaniem starając się odczytać, a nawet przewidzieć, potrzeby Klienta, nawet te najdrobniejsze, co jest dla mnie nieodzownym elementem procesu projektowania.

Ściśle współpracuję z Klientem, bo to wspólnie tworzymy wnętrza o niebanalnym, niepowtarzalnym charakterze. Moja estetyka, umiejętności i doświadczenie są dodatkowym atutem, który wprowadza wartość dodaną do każdego projektu.

Z inspiracji zasysam świat, podróże i doświadczenia zdobywane za granicą. "Obowiązkiem architekta jest podróżowanie" - mówił Le Corbusier i zgadzam się z nim w 100%. Każdy projekt, każde doświadczenie zawodowe stanowią klucz do zrozumienia i kreowania.

Moje projekty często oscylują wokół stylu łączącego klasykę z nowoczesnością - eleganckie, ponadczasowe wnętrza, które nigdy nie wychodzą z mody. Eklektyzm, czyli łączenie różnych stylów, także jest bliski mojemu sercu - kontrastowe zestawienie form i przedmiotów daje estetykę dla prawdziwych smakoszy.

"Piękno tkwi w szczegółach" - to moje motto. Każde wnętrze, nawet najbardziej minimalistyczne, wymaga troski o detale, aby stworzyć harmonię i jakość. Ta filozofia prowadzi moją pracę.

W mojej pracy korzystam ze współpracy z najlepszymi rzemieślnikami, którzy pomagają przekształcić najbardziej ambitne projekty w rzeczywistość. Uwielbiam odnawianie starych, zniszczonych wnętrz z szacunkiem dla dziedzictwa materialnego naszych przodków, które dodatkowo ożywiają w nich nowoczesne elementy i technologie. Ta różnorodność, zarówno w stylistyce, jak i w podejściu do technologii, stanowi klucz do mojej unikalnej, charakterystycznej pracy.

W końcu moja pasja do projektowania wnętrz przeplata się z moją miłością do odkrywania nowych miejsc, zrozumienia ich kultury i historii. Ta głęboka ciekawość świata, to także cenne narzędzie w mojej pracy, które pozwala mi tworzyć projekty odzwierciedlające osobowość i życie moich klientów.

Jeśli szukasz profesjonalistki, która z zaangażowaniem podejdzie do twojego projektu, niezależnie od jego skali i złożoności, serdecznie zapraszam do kontaktu. Moja pracownia projektowa Tutitutu jest otwarta dla wszystkich, którzy cenią indywidualizm, jakość i twórcze podejście do projektowania wnętrz. Będę cieszyć się, mogąc przekazać moją pasję i wiedzę w ramach realizacji twojego projektu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Tutitutu Maria Kowalewska

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Tutitutu Maria Kowalewska
  • Jaki jest adres firmy Tutitutu Maria Kowalewska Adres to: 02-730 Warszawa , al. Wilanowska 287 lok. 8 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Tutitutu Maria Kowalewska Kontakt telefoniczny to: 602 767 720
  • Jaki jest e-mail do firmy Tutitutu Maria Kowalewska E-mail to: tutitutu@gmail.com
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Tutitutu Maria Kowalewska Współrzędne geograficzne to: 52.1651755°N 21.0784118°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter