Roczeń Robert. Psychoterapia

  • Psychoterapia
  • 00-743 Warszawa , Nabielaka 6 lok. 2 (woj. mazowieckie)

Oferta

Prowadzony przez Roberta Rocznia, psychologa z medycznym wykształceniem, gabinet psychoterapii znajduje się w Warszawie. Psycholog ma wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jest w stanie skutecznie pomóc każdemu pacjentowi. Od 2008 roku jest związany z Centrum Psychoprofilaktyki Psychomedica. Ukończył Kurs Terapii Sandplay organizowany przez Polskie Towarzystwo Psychologii Analitycznej oraz Kurs Psychologii Analitycznej organizowany przez PTPA i Polskie Towarzystwo Psychoanalizy Jungowskiej.

Ponadto jest członkiem i założycielem Polskiego Towarzystwa Psychoanalizy Jungowskiej, a także członkiem grupy psychoanalizy lacanowskiej Sinthome oraz Polskiego Towarzystwa Bioetycznego. Pacjentom zapewnia kompleksową pomoc psychologiczną. Dba o nieustanny rozwój i poszerzanie wiedzy, by działać jeszcze efektywniej.

Psycholog prowadzi terapie niwelujące zaburzenia nerwicowe i lękowe o różnym podłożu. Leczy zaburzenia nastroju oraz dysocjacyjne. Pomaga też w przypadku depresji i traumy. Przyjmuje u siebie zarówno dzieci i młodzież, którym pomaga w adaptacji w środowisku szkolnym czy komunikacji, jak i osoby dorosłe. Specjalizuje się również w zaburzeniach funkcjonowania rodziny.

Kształci się z zakresu psychoanalizy i skutecznie bada psychikę ludzką. Analizuje sny, procesy myślowe oraz zachowania powiązane z afektami. Stosuje też Sandplay Therapy, inaczej Terapię w Piaskownicy. W tym przypadku leczenie odbywa się w procesie twórczym i korzystnie wpływa na rozwój osobisty oraz potencjału.

Na terapii psychologicznej panuje komfortowa atmosfera. Pacjenci mają zapewnioną bezpieczną przestrzeń, idealną do spontanicznego działania. W efekcie są w stanie poznać źródło problemu, a następnie nauczyć się z nim uporać. Najważniejsze jest zaufanie i otwartość. Tylko wtedy możliwe jest uzyskanie skutecznej pomocy.

Wszystkich zainteresowanych umówieniem się na wizytę do doświadczonego psychologa prosi się o kontakt. Warto też odwiedzić stronę internetową.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Roczeń Robert. Psychoterapia
NIP
8512166759
Rok założenia
2017

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Roczeń Robert. Psychoterapia
  • Jaki jest adres firmy Roczeń Robert. Psychoterapia Adres to: 00-743 Warszawa , Nabielaka 6 lok. 2 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Roczeń Robert. Psychoterapia Kontakt telefoniczny to: 607 290 335
  • Jaki jest e-mail do firmy Roczeń Robert. Psychoterapia E-mail to: lathomi@o2.pl
  • Jaki jest NIP firmy Roczeń Robert. Psychoterapia NIP to: 8512166759
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Roczeń Robert. Psychoterapia Współrzędne geograficzne to: 52.2045107°N 21.0340023°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter