Parcie na szkło. A. Siermiński

Oferta

Zakład Parcie Na Szkło Adama Siermińskiego znajdą Państwo w Warszawie. Tworzymy zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu luksusowych wyrobów ze szkła. Działamy kompleksowo. Uważnie wsłuchujemy się w Państwa potrzeby. Na ich podstawie tworzymy projekty funkcjonalnych i estetycznych wyrobów, które następnie dostarczamy własnym transportem i fachowo montujemy u Państwa w mieszkaniu, firmie, restauracji lub innym miejscu. Niestraszne nam są zlecenia nietypowe. Dostosowujemy się do indywidualnych wymagań Klientów, opierając się na własnych projektach lub szkicach Klientów.

Świadczymy kompleksową obróbkę szkła z wykorzystaniem tradycyjnych lub nowoczesnych technik. Realizujemy zlecenia w zakresie cięcia szkła, piaskowania, wiercenia otworów, szlifowania, fazowania, matowienia, klejenia UV, hartowania, oklejania folią ploterową oraz zdobienia sitodrukiem. Zajmujemy się również szkleniem z wykorzystaniem szkła bezpiecznego, ornamentowego, kominowego oraz szyb zespolonych i antywłamaniowych.

Posiadamy bogatą ofertę rozmaitych wyrobów, które wykonujemy z najwyższą dbałością o szczegóły, dzięki czemu świetnie prezentują się w każdym wnętrzu, nadając mu wyjątkowego charakteru. Specjalizujemy się w produkcji kabin prysznicowych na wymiar. Podejmujemy się również wykonania luster na wymiar, zabudów ze szkła, balustrad i schodów szklanych, a także paneli i blatów szklanych. Sprawnie projektujemy, montujemy i wykonujemy witryny sklepowe. Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów pochodzących od znanych europejskich producentów.

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Parcie na szkło. A. Siermiński
NIP
5272295182
REGON
017486877
Rok założenia
2015

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Parcie na szkło. A. Siermiński
  • Jaki jest adres firmy Parcie na szkło. A. Siermiński Adres to: 01-229 Warszawa , Wolska 91 lok. 41 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Parcie na szkło. A. Siermiński Kontakt telefoniczny to: 667 919 517
  • Jaki jest e-mail do firmy Parcie na szkło. A. Siermiński E-mail to: biuro@parcienaszklo.com.pl
  • Jaki jest NIP firmy Parcie na szkło. A. Siermiński NIP to: 5272295182
  • Jaki jest numer REGON firmy Parcie na szkło. A. Siermiński Numer REGON to: 017486877
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Parcie na szkło. A. Siermiński Współrzędne geograficzne to: 52.2317229564103°N 20.9595052353643°E
Obowiązek informacyjny