Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o.

Oferta

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych rozpoczęło działalność w 1945 roku i od tego czasu zajmuje się świadczeniem usług funeralnych w Warszawie. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i kompleksowe przygotowywanie pogrzebów tradycyjnych i urnowych. Ceremonie odbywają się w obrządku religijnym lub jako świeckie uroczystości. Na każdym etapie przygotowań do pogrzebu pracownicy zakładu służą pomocą, by w tych trudnych chwilach odciążyć bliskich zmarłego. M. in. przewożą żałobników na cmentarz, a po ceremonii odwożą.

Oferta przygotowana przez Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych to także:
 • transport zwłok karawanami
 • przechowywanie zwłok
 • organizacja kremacji
 • sprzedaż artykułów funeralnych
Firma posiada m. in. tradycyjne, drewniane trumny z dębu i innych odmian drewna, w różnych wariantach kolorystycznych. Na specjalne zamówienie sprowadzane są trumny do osób otyłych i bardzo wysokich. Ponadto w o ofercie znajdują się trumny kremacyjne z drewna i tektury oraz urny wykonane z metalu, kamienia, szkła, drewna i kompozytów.

Podczas ostatniej drogi zmarłym towarzyszy oprawa kwiatowa, dlatego dom pogrzebowy sprzedaje wiązanki, wieńce, półwieńce i stroiki dedykowane do trumien oraz urn, tak samo jak tabliczki i krzyże.

Na życzenie rodziny zmarłego drukowane są klepsydry informujące o śmierci i dacie pochówku. Możliwe jest też ich rozwieszenie.

Uzupełnieniem oferty jest dostarczanie ksiąg kondolencyjnych i pamiątkowych obrazków.

Więcej informacji dotyczących oferty Miejskiego Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych znajdą Państwo na stronie internetowej. Przez całą dobę z zakładem pogrzebowym można się kontaktować telefonicznie.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o.
NIP
5250005544
PKD
96.03.Z
Rok założenia
2002
Liczba pracowników
101-250 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o.
 • Jaki jest adres firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. Adres to: 01-106 Warszawa , Nakielska 3 (woj. mazowieckie)
 • Jakie są godziny otwarcia firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. Godziny otwarcia to: Pn.-Nd.: 24h
 • Jaki jest e-mail do firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. E-mail to: sekretariat@mpuk.waw.pl
 • Jaki jest NIP firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. NIP to: 5250005544
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. Współrzędne geograficzne to: 52.2305004589103°N 20.9398421433788°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas