Krzysztof Woźniak Abd Biuro Rachunkowe

Oferta

Nazywam się Krzysztof Woźniak i prowadzę biuro rachunkowe Abd. Siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2006 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług księgowych dla osób prywatnych, a także właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw. Jedenastoletnie doświadczenie sprawiło, iż wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycją na rynku i poznaliśmy Państwa oczekiwania. Rachunkowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Do naszych obowiązków należy prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, a także przygotowywanie sprawozdań finansowych. Zajmujemy się też rozliczaniem podatków PIT, CIT i VAT, a korzystając z nowoczesnych technologii mamy okazję elektronicznie wysłać deklaracje podatkowe.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści, którzy poradzą sobie z każdym zadaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Dodatkowo podejmujemy się wszystkich zleceń, gdyż wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż nie boimy się nowych wyzwań.

Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Pracujemy zgodnie z etyką zawodową, która nas obejmuje, a ponadto jesteśmy lojalni względem klientów. Obsługujemy firmy polskie i zagraniczne, dlatego nasze usługi świadczymy też w języku angielskim.

Specjalizujemy się w przygotowywaniu sprawozdań do GUS i NBP, przygotowaniu raportów i wystawianiu zaświadczeń o dochodach. Dodatkowo zajmujemy się sporządzaniem umów cywilnoprawnych, dokumentów księgowych, list płac i wystawianiem zaświadczeń o dochodach.

Służymy pomocą klientom, którzy są w trakcie zakładania własnej działalności gospodarczej. Wówczas pomoc doświadczonego księgowego jest nieoceniona, gdyż podpowiadamy jakie dokumenty wypełnić. Zajmujemy się też reprezentowaniem klientów w urzędach i innych instytucjach państwowych. Udzielamy też merytorycznego wsparcia przy likwidacji działalności gospodarczej.

Do każdego klienta pochodzimy w sposób indywidualny. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całkowitą ofertą, która znajduje się na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Krzysztof Woźniak Abd Biuro Rachunkowe
NIP
9191141873
REGON
951081717
Rok założenia
2006
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Krzysztof Woźniak Abd Biuro Rachunkowe
  • Jaki jest adres firmy Krzysztof Woźniak Abd Biuro Rachunkowe Adres to: 03-140 Warszawa , Grzybowska 87 (woj. mazowieckie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Krzysztof Woźniak Abd Biuro Rachunkowe Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Krzysztof Woźniak Abd Biuro Rachunkowe Kontakt telefoniczny to: 508 000 439
  • Jaki jest e-mail do firmy Krzysztof Woźniak Abd Biuro Rachunkowe E-mail to: krzysztof.wozniak523@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Krzysztof Woźniak Abd Biuro Rachunkowe NIP to: 9191141873
  • Jaki jest numer REGON firmy Krzysztof Woźniak Abd Biuro Rachunkowe Numer REGON to: 951081717
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Krzysztof Woźniak Abd Biuro Rachunkowe Współrzędne geograficzne to: 52.2488617260035°N 21.2425136677602°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas