Kamieniarstwo Spółka cywilna Tomasz Wilczyński, Gabriela Wilczyńska

 • Kamieniarze
 • 02-768 Warszawa , Anyżkowa 14 (woj. mazowieckie)

Oferta

Zakład kamieniarski zlokalizowany jest w Warszawie. Właścicielem jest Waldemar Wilczyński. Produkujemy wiele wyrobów, które stosuje się w wykończeniu wnętrz.

Tworzymy i projektujemy wyroby z kamienia. Produkujemy takie elementy jak parapety, kominki oraz blaty łazienkowe i kuchenne. W naszej ofercie znajdują się posadzki, a także schody. Wykonujemy płyty elewacyjne oraz nagrobki. Świadczymy także usługi na wysokim poziomie. Należą do nich montaż nagrobków oraz renowacja. Jesteśmy w stanie wykonać to na terenie kraju, a także za granicą.

Naturalne kamienie to bardzo dobry materiał na stworzenie pięknych, estetycznych, a także funkcjonalnych wyrobów. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach, jak i w tradycyjnych.

Oferujemy także elewacje zewnętrzne z kamienia i obudowy kominków. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb, tworząc wyroby na wymiar oraz takie, które spełnią oczekiwania każdego.

Korzystamy z wielu trwałych materiałów, do których zlicza się marmur, granit oraz konglomeraty kwarcowe i marmurowe. Nasi pracownicy z chęcią pomogą w wyborze odpowiednich produktów, a także doradzą, co będzie pasować w danym pomieszczeniu.

Zapraszamy do współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Kamieniarstwo Spółka cywilna Tomasz Wilczyński, Gabriela Wilczyńska
NIP
9510046017
REGON
002048420
Rok założenia
1978
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Kamieniarstwo Spółka cywilna Tomasz Wilczyński, Gabriela Wilczyńska
 • Jaki jest adres firmy Kamieniarstwo Spółka cywilna Tomasz Wilczyński, Gabriela Wilczyńska Adres to: 02-768 Warszawa , Anyżkowa 14 (woj. mazowieckie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Kamieniarstwo Spółka cywilna Tomasz Wilczyński, Gabriela Wilczyńska Kontakt telefoniczny to: 601 954 067
 • Jaki jest e-mail do firmy Kamieniarstwo Spółka cywilna Tomasz Wilczyński, Gabriela Wilczyńska E-mail to: tomek.wilczynski@hot.pl
 • Jaki jest NIP firmy Kamieniarstwo Spółka cywilna Tomasz Wilczyński, Gabriela Wilczyńska NIP to: 9510046017
 • Jaki jest numer REGON firmy Kamieniarstwo Spółka cywilna Tomasz Wilczyński, Gabriela Wilczyńska Numer REGON to: 002048420
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Kamieniarstwo Spółka cywilna Tomasz Wilczyński, Gabriela Wilczyńska Współrzędne geograficzne to: 52.16939°N 21.04528°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas