Fabet Konstrukcje Sp. z o. o.

Oferta

Siedziba firmy Fabet Konstrukcje Sp. z o. o. znajduje się w miejscowości Kielce w województwie świętokrzyskim. W branży budowlane usługi - ogólnobudowlane działam z powodzeniem od 2005 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizuję z należytą starannością.

Stawiam na rozwój, bo doskonale wiem, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracuję. Dążę do doskonałości i chcę spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wybierz moją ofertę, napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona moich klientów.


Jesteśmy generalnym wykonawcą projektów obejmujących szeroki zakres prac, takich jak roboty ziemne, odwodnienie wykopu, zabezpieczenie wykopu, posadowienie fundamentów, a także roboty żelbetowe i murowe. Ponadto, z dużą elastycznością podejmujemy się roli podwykonawcy w zakresie robót żelbetowych oraz konstrukcji obiektów przemysłowych, biurowych i mieszkalnych.

W naszej pracy jako profesjonaliści w branży budowlanej oferujemy klientom kompleksowe wsparcie, zapewniając szalunki systemowe, odpowiednie zaplecze socjalno-bytowe, materiały główne (beton i stal), a także dostęp do żurawi, narzędzi, elektronarzędzi i maszyn budowlanych.

Nasz priorytet to wysoka jakość wykonania, dbałość o detale i terminowość. Mimo szybkiego tempa pracy zawsze zachowujemy dokładność i przestrzegamy przepisów bezpieczeństwa.

Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty, chętnie na nie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Kielcach, gdzie udzielimy szczegółowych informacji.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Fabet Konstrukcje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
NIP
6572657916
Rok założenia
2005

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Fabet Konstrukcje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  • Jaki jest adres firmy Fabet Konstrukcje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Adres to: 02-697 Warszawa , Rzymowskiego 31 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Fabet Konstrukcje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kontakt telefoniczny to: 22 110 15 27
  • Jaki jest e-mail do firmy Fabet Konstrukcje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością E-mail to: dwiktorowicz@fabet.com.pl
  • Jaki jest NIP firmy Fabet Konstrukcje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością NIP to: 6572657916
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Fabet Konstrukcje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Współrzędne geograficzne to: 52.1768414311972°N 21.0021078369977°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas