Biuro Rachunkowe Beata Imiołek

Oferta

Biuro rachunkowe Beatex prowadzone jest przez Beatę Imiołek. Na rynku funkcjonujemy od 2003 roku. Podstawowym profilem naszej działalności jest świadczenie usług księgowych i kadrowo-płacowych. Do szerokiego grona naszych klientów należą polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług księgowych i kadrowo-płacowych. Przejmujemy zadania działów finansowo-księgowych, dzięki czemu właściciele firm mogą skoncentrować się na podstawowej działalności, oszczędzając czas i redukując koszty. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług i atrakcyjne warunki współpracy.

Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Ponadto dokonujemy zapisów dokumentacji w księdze handlowej oraz rozliczamy podatek od towarów i usług. Prowadzimy ewidencję środków trwałych i wyposażenia. Sporządzamy miesięczne deklaracje rozliczeniowe oraz roczne sprawozdania finansowe.

Prowadzimy też podatkową księgę przychodów i rozchodów oraz bieżącą weryfikację dokumentacji księgowej. Sporządzamy miesięczne deklaracje podatkowe i roczne zeznania. Podejmujemy się rozliczeń ZUS właściciela firmy. Mamy też dużą wiedzę na temat kadr.

Uzupełnienie oferty stanowi pomoc przy wyborze formy opodatkowania oraz przy rejestracji firmy w Urzędzie Skarbowym i ZUS.

Zapraszamy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Biuro Rachunkowe Beata Imiołek
NIP
5221409397
Rok założenia
2002
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Biuro Rachunkowe Beata Imiołek
  • Jaki jest adres firmy Biuro Rachunkowe Beata Imiołek Adres to: 02-495 Warszawa , II Armii Wojska Polskiego 22 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Biuro Rachunkowe Beata Imiołek Kontakt telefoniczny to: 22 397 22 82
  • Jaki jest e-mail do firmy Biuro Rachunkowe Beata Imiołek E-mail to: beatex@beatex.com.pl
  • Jaki jest NIP firmy Biuro Rachunkowe Beata Imiołek NIP to: 5221409397
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Biuro Rachunkowe Beata Imiołek Współrzędne geograficzne to: 52.1846837°N 20.8795062°E
Obowiązek informacyjny