Piotr Robaszyński Ośrodek Badań Psychologicznych

 • Psycholodzy
 • Wałbrzych , Broniewskiego 65B (woj. dolnośląskie)

Oferta

Nasz Ośrodek Badań Psychologicznych znajduje się w Wałbrzychu, w województwie dolnośląskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2003 roku. Wykonujemy badania psychotechniczne dla pracowników różnych grup zawodowych, między innymi detektywów, inspektorów transportu drogowego i kandydatów do straży pożarnej. Przyjmujemy strażników miejskich, operatorów urządzeń, maszyn i sprzętu używanego w górnictwie. Wykonujemy też badania psychologiczne dla spawaczy, elektromonterów i kandydatów do wykonywania zawodów prawniczych, np. komorników, kuratorów i prokuratorów.

Do odwiedzenia naszej placówki zachęcamy osoby ubiegające się albo te już posiadające pozwolenie na broń. Przeprowadzamy badania osobom ubiegającym się o prawo do kierowania działalnością gospodarczą, a także wielu innym grupom zawodowym.

Pracują u nas doświadczeni i wykwalifikowani psycholodzy, którzy świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Piotr Robaszyński Ośrodek Badań Psychologicznych
NIP
8862618311
REGON
891512840
PKD
86.90.E
Rok założenia
2004

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Piotr Robaszyński Ośrodek Badań Psychologicznych
 • Jaki jest adres firmy Piotr Robaszyński Ośrodek Badań Psychologicznych Adres to: Wałbrzych , Broniewskiego 65B (woj. dolnośląskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Piotr Robaszyński Ośrodek Badań Psychologicznych Kontakt telefoniczny to: 603 131 231
 • Jaki jest e-mail do firmy Piotr Robaszyński Ośrodek Badań Psychologicznych E-mail to: osrodek@poczta.pl
 • Jaki jest NIP firmy Piotr Robaszyński Ośrodek Badań Psychologicznych NIP to: 8862618311
 • Jaki jest numer REGON firmy Piotr Robaszyński Ośrodek Badań Psychologicznych Numer REGON to: 891512840
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Piotr Robaszyński Ośrodek Badań Psychologicznych Współrzędne geograficzne to: 50.8091761737055°N 16.2813693159271°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas