Stomatologia Rodzinna od 1997 r. dr n.med.lek.dent. M.Urbanek-Brychczyńska, lek.dent. J.Szyszka, dr n.med. M. de Mezer

Oferta

Stomatologia Rodzinna to gabinet stomatologiczny, który został założony w 1997 roku przez Magdalenę Urbanek-Brychczyńską. Znajduje się on w Wągrowcu i oferuje szeroki zakres usług stomatologicznych dla pacjentów w każdym wieku.

W ofercie gabinetu znajduje się leczenie zębów, zarówno w zakresie stomatologii zachowawczej, jak i endodoncji. Dodatkowo, gabinet oferuje usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej, takie jak ekstrakcja zębów czy implanty stomatologiczne, a przede wszystkim z protetyki.

Stomatologia dziecięca to kolejna specjalność gabinetu, gdzie młodzi pacjenci otrzymują opiekę dostosowaną do ich potrzeb.

W zakresie usług gabinetu znajduje się również usuwanie kamienia nazębnego i piaskowanie.

Stomatologia Rodzinna nie ogranicza się tylko do leczenia zębów. W ofercie gabinetu znajdują się również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak osocze bogatopłytkowe, mezoterapia, stymulatory tkankowe, botoks czy kwas hialuronowy.
Wszystkie usługi są realizowane przez odpowiednio przygotowanych lekarzy stomatologów oraz specjalistów z różnych dziedzin stomatologii.

Wizyty umawiamy telefonicznie.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Magdalena Urbanek-Brychczyńska Stomatologia rodzinna
NIP
9720298512
Rok założenia
1997

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Magdalena Urbanek-Brychczyńska Stomatologia rodzinna
  • Jaki jest adres firmy Magdalena Urbanek-Brychczyńska Stomatologia rodzinna Adres to: 62-100 Wągrowiec , Durowo 6 (woj. wielkopolskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Magdalena Urbanek-Brychczyńska Stomatologia rodzinna Godziny otwarcia to: Pn., Wt., Śr., Pt.: 10:00-18:00; Sb.: 10:00-14:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Magdalena Urbanek-Brychczyńska Stomatologia rodzinna Kontakt telefoniczny to: 602 265 078
  • Jaki jest e-mail do firmy Magdalena Urbanek-Brychczyńska Stomatologia rodzinna E-mail to: brychol@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Magdalena Urbanek-Brychczyńska Stomatologia rodzinna NIP to: 9720298512
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Magdalena Urbanek-Brychczyńska Stomatologia rodzinna Współrzędne geograficzne to: 52.8325992°N 17.2097848°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas