Wieja Henryk. Ośrodek medycyny prewencyjnej i opieki kompleksowej

Oferta

Nazywam się Henryk Wieja. Jestem doświadczonym lekarzem internistą prowadzącym Ośrodek medycyny prewencyjnej i opieki kompleksowej znajdujący się w Ustroniu. Od ponad dwudziestu lat zapewniam Pacjentom kompleksową diagnostykę i terapię medyczną

U nas wykonacie Państwo wszystkie niezbędna badania, uzyskując szybką i trafną diagnozę. Gwarantuję natychmiastowe wyniki. W ramach naszej działalności diagnozujemy ludzi zdrowych i chorych, podnosimy świadomość zdrowotną społeczeństwa oraz pomagamy w rozwiązywaniu problemów psychoemocjonalnych i osobowościowych. Od lat promujemy zdrowy styl życia, udzielając fachowych porad na temat odpowiedniego odżywiania czy sprawności fizycznej.

Dysponujemy świetnie wyposażonym laboratorium. Oferujemy wykonywanie badań krwi i moczu w kierunku m.in. hormonów tarczycy, markerów nowotworowych, morfologii czy HBS. Na życzenie Pacjentów wykonujemy także próby AIDS.

W pracowni EKG umożliwiamy skorzystanie z testów wysiłkowych i badania zapisu spoczynkowego. Gwarantujemy pełną diagnostykę USG. Wykonujemy USG m.in. piersi, jamy brzusznej, tarczycy czy wątroby. W ramach spirometrii badamy wydolność układu oddechowego.

Potrzebujesz kompleksowej opieki medycznej? Zapraszamy do naszego ośrodka.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Wieja Ośrodek medycyny prewencyjnej i opieki kompleksowej
NIP
5480055942
REGON
008254390
PKD
52.12.Z
Rok założenia
1992
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny