Car Styling

Oferta

Kupili Państwo nowy samochód i boją się, że szybko straci swój blask? A może chcą Państwo odnowić swoje używane od lat auto? W takim razie najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszej oferty. W Car Styling zajmujemy się kosmetyką samochodową i drobnymi pracami renowacyjnymi. W nowoczesnym warsztacie położonym w Uhryniu, w powiecie nowosądeckim, w województwie małopolskim poddajemy zabiegom kosmetycznym samochody osobowe i motocykle. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia i szybkie realizowanie zleceń. Podczas pracy stosujemy najlepsze jakościowo środki ochronne i kosmetyki do czyszczenia wnętrza i lakieru. Karoserię zabezpieczamy powłokami ceramicznymi i woskami, natomiast szyby specjalnymi preparatami przyspieszającymi spływanie wody. Oczywiście usuwamy rysy i nabłyszczamy lakier, żeby wyglądał jak nowy. W ramach kompleksowej oferty możemy się też zająć zabezpieczaniem felg, lamp i dachów materiałowych w kabrioletach. Klienci, którzy preferują inne rozwiązania z pewnością ucieszą się z możliwości zabezpieczenia różnych elementów pojazdu foliami. Nadają się one doskonale do ochrony zderzaków, dachów, lamp i wnętrz klamek.

Poza karoserią dbamy też o wnętrze samochodów. Zapewniamy:
 • czyszczenie uszczelek
 • czyszczenie wnęk
 • czyszczenie schowków
Odkurzamy również kokpit i bagażnik, czyścimy trudno dostępne zakamarki i pierzemy tapicerki. Nakładamy też na elementy z tworzyw antystatyczną powłokę. Możemy również odnowić tapicerki materiałowe i skórzane i skutecznie pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Zarówno w klimatyzacji, jak i innych miejscach używamy ozonu, który nie tylko niszczy bakterie, ale też pozbywa się nieprzyjemnych woni.

Uzupełnieniem oferty jaką dla Państwa przygotowaliśmy jest mycie pojazdów w myjni ręcznej oraz czyszczenie komory silnika. Po całym procesie kosmetycznym możemy odstawić samochód na wskazane przez Państwa miejsce.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Więcej informacji o Car Styling znajdą Państwo na stronie internetowej. Tam też umieściliśmy dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane prace.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Carstyling Jan Górski
NIP
7342881289
REGON
364505011
Rok założenia
2016

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Carstyling Jan Górski
 • Jaki jest adres firmy Carstyling Jan Górski Adres to: Uhryń 20 , 33-336 Łabowa (woj. małopolskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Carstyling Jan Górski Kontakt telefoniczny to: 696 484 360
 • Jaki jest e-mail do firmy Carstyling Jan Górski E-mail to: biuro@carstyling.pl
 • Jaki jest NIP firmy Carstyling Jan Górski NIP to: 7342881289
 • Jaki jest numer REGON firmy Carstyling Jan Górski Numer REGON to: 364505011
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Carstyling Jan Górski Współrzędne geograficzne to: 49.4779694117647°N 20.8602404313725°E
Obowiązek informacyjny