Mikrobet - wykonawca posadzek dekoracyjnych

Oferta

Odkryjcie z nami świat nowoczesnych wykończeń — Mikrobet z Tychów przekształca przestrzenie życiowe i komercyjne, wprowadzając do nich oddech nowoczesności oraz elegancji dzięki zaawansowanym systemom z mikrocementu. Nasza oferta to więcej niż zwykłe wykończenia – to szansa na stworzenie unikalnych, trwałych i funkcjonalnych wnętrz, które zachwycają swoim wyglądem i jakością na lata.

Mikrobet wyróżnia się na rynku dzięki kompleksowemu podejściu – od projektu, przez dostawę materiałów, aż po finalne wykonawstwo. Oferujemy systemy wykończeniowe, które idealnie komponują się zarówno z nowoczesnymi, jak i bardziej tradycyjnymi przestrzeniami, nadając im niepowtarzalny charakter. Nasze rozwiązania z mikrocementu są doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie wyrafinowany styl oraz wysoką funkcjonalność.

Nasze produkty cechuje wysoka trwałość – są odporne na działanie wilgoci, uszkodzenia mechaniczne oraz środki chemiczne. Doskonała przyczepność do różnorodnych powierzchni, możliwość aplikacji bez spoin i łączeń, a także łatwość utrzymania czystości sprawiają, że mikrocement jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających.

Dzięki nieustannemu rozwojowi i dbałości o detale Mikrobet gwarantuje rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na aktualne trendy w designie, ale też wyznaczają nowe kierunki w aranżacji wnętrz i eksterierów. Nasze systemy dekoracyjne są perfekcyjnie dostosowane do potrzeb ogrzewania podłogowego, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za ich wyborem.

Nadają się również do stosowania na zewnątrz budynku!

Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz, deweloperów oraz wszystkich, którzy chcą wnieść do swoich projektów element wyrafinowania i nowoczesności.

Odkryjcie pełnię możliwości, jakie oferuje Mikrobet, odwiedzając naszą stronę internetową lub kontaktując się bezpośrednio.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Mikrobet - wykonawca posadzek dekoracyjnych
NIP
6462821272
REGON
365591202
Rok założenia
2016

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Mikrobet - wykonawca posadzek dekoracyjnych
  • Jaki jest adres firmy Mikrobet - wykonawca posadzek dekoracyjnych Adres to: 43-100 Tychy , Harcerska 87 (woj. śląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Mikrobet - wykonawca posadzek dekoracyjnych Kontakt telefoniczny to: 570 404 878
  • Jaki jest e-mail do firmy Mikrobet - wykonawca posadzek dekoracyjnych E-mail to: biuro@mikrobet.pl
  • Jaki jest NIP firmy Mikrobet - wykonawca posadzek dekoracyjnych NIP to: 6462821272
  • Jaki jest numer REGON firmy Mikrobet - wykonawca posadzek dekoracyjnych Numer REGON to: 365591202
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Mikrobet - wykonawca posadzek dekoracyjnych Współrzędne geograficzne to: 50.1106145165993°N 18.9754596876726°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas