Stowarzyszenie Absolwentów I Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych im. Gen. Prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku

O firmie

Firma Stowarzyszenie Absolwentów I Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych im. Gen. Prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku znajduje się pod adresem: Milewskiego 38, Turek, wielkopolskie. 6681978016 to Numer Identyfikacji Podatkowej działalności.

Od 2017 roku zapewniamy ofertę najwyżej jakości. W Krajowym Rejestrze Urzędowym Podmiotów Gospodarki Narodowej firma ma numer REGON: 366758377. Specjalizujemy się w branży Stowarzyszenia, towarzystwa, związki. Współrzędne, które pozwalają na szybką lokalizację, to: 0.0N, 0.0E.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Stowarzyszenie Absolwentów I Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych im. Gen. Prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku
NIP
6681978016
REGON
366758377
Rok założenia
2017

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Stowarzyszenie Absolwentów I Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych im. Gen. Prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku
  • Jaki jest adres firmy Stowarzyszenie Absolwentów I Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych im. Gen. Prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku Adres to: 62-700 Turek , Milewskiego 38 (woj. wielkopolskie)
  • Jaki jest NIP firmy Stowarzyszenie Absolwentów I Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych im. Gen. Prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku NIP to: 6681978016
  • Jaki jest numer REGON firmy Stowarzyszenie Absolwentów I Przyjaciół Zespołu Szkół Technicznych im. Gen. Prof. Sylwestra Kaliskiego w Turku Numer REGON to: 366758377
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas