Przychodnia Weterynaryjna Anivet

Oferta

Gabinet weterynaryjny Anivet znajduje się w Toruniu. Od niemal 30 lat jest miejscem w którym diagnozowane i leczone są małe zwierzęta domowe, takie jak pasy i koty. Przychodnia należąca do Piotra Demickiego skupia doświadczonych weterynarzy, którzy m. in. szczepią zwierzęta, odrobaczają je i poddają zabiegom kastracji i sterylizacji. Lekarze weterynarii prowadzą też ciąże, odbierają porody oraz diagnozują psy i koty specjalistyczną aparaturą, a także badaniami laboratoryjnymi. W tym pierwszym przypadku jest to przede wszystkim diagnostyka ultrasonografem oraz aparatem rentgenowskim, urządzeniem do EKG i sprzętem do echa serca. W drugim badana jest krew, posiewy i pobrane próbki tkanek. Precyzyjna diagnostyka pozwala na wykrycie wielu groźnych schorzeń, np. chorób zakaźnych i chorób wewnętrznych. Oferta weterynaryjna Anivet to również:
 • leczenie problemów dermatologicznych
 • leczenie chorób zębów
 • leczenie problemów okulistycznych
Dermatologia zajmuje się chorobami skóry i sierści. Opieka stomatologiczna polega natomiast na usuwaniu zębów i kamienia nazębnego oraz zabiegach w obrębie szczęki. Ponadto operacyjne leczone są powieki, oczy oraz urazy tkanek i kości.

Państwa zwierzęta mogą zostać zaczipowane w przychodni, dzięki czemu łatwiej je będzie znaleźć jeśli się zgubią. Weterynarze wystawiają także paszporty dla zwierząt, dzięki którym będą mogły razem ze swoimi właścicielami podróżować. W trosce o zdrowie zwierząt w przychodni można skorzystać z pomocy behawiorysty oraz dobrać najlepszą dietę dla zwierzęcia. Zadbano też o wygląd Państwa pupili, dlatego wykonywane są zabiegi kosmetyczne, takie jak czyszczenie uszu i obcinanie pazurów.

Więcej informacji dotyczących gabinetu Anivet znajdą Państwo na stronie internetowej. Z przychodnią można się kontaktować telefonicznie, np. w celu umówienia domowej wizyty.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Anivet Przychodnia weterynaryjna Piotr Demicki
NIP
9561318595
REGON
870038486
PKD
75.00.Z
Rok założenia
1992
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Anivet Przychodnia weterynaryjna Piotr Demicki
 • Jaki jest adres firmy Anivet Przychodnia weterynaryjna Piotr Demicki Adres to: 87-100 Toruń , Krasińskiego 14 lok. 2 (woj. kujawsko-pomorskie)
 • Jakie są godziny otwarcia firmy Anivet Przychodnia weterynaryjna Piotr Demicki Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 16:00-19:00; Sb.: 10:00-13:00
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Anivet Przychodnia weterynaryjna Piotr Demicki Kontakt telefoniczny to: 56 621 96 97
 • Jaki jest e-mail do firmy Anivet Przychodnia weterynaryjna Piotr Demicki E-mail to: pdemicki@poczta.onet.pl
 • Jaki jest NIP firmy Anivet Przychodnia weterynaryjna Piotr Demicki NIP to: 9561318595
 • Jaki jest numer REGON firmy Anivet Przychodnia weterynaryjna Piotr Demicki Numer REGON to: 870038486
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Anivet Przychodnia weterynaryjna Piotr Demicki Współrzędne geograficzne to: 53.01078°N 18.5919°E
Obowiązek informacyjny