Anglopolis Agnieszka Komuda-Bilińska

 • Tłumacze
 • Szybkie i skuteczne tłumaczenia z języka angielskiego
 • 87-100 Toruń , Broniewskiego 28-30 lok. 9 (woj. kujawsko-pomorskie)

Oferta

Biuro tłumaczeń Anglopolis w Toruniu, prowadzone przez Agnieszkę Komudę-Bilińską, specjalizuje się w tłumaczeniach zwykłych i uwierzytelnionych (przysięgłych) z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski. Zespół doświadczonych tłumaczy ma rozległą wiedzę i bogaty zasób słownictwa, co pozwala na wykonywanie tłumaczeń specjalistycznych w dziedzinach technicznych, medycznych i prawnych. Dzięki temu żaden tekst nie stanowi przeszkody, a klient otrzymuje usługi najwyższej jakości.

Oferta biura obejmuje tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe)takich dokumentów jak akty stanu cywilnego, akty notarialne, świadectwa, dyplomy, certyfikaty, zaświadczenia, dokumentacja pojazdowa, medyczna, akta spraw sądowych, specyfikacje techniczne oraz karty charakterystyki produktów. Dodatkowo Anglopolis zajmuje się tłumaczeniem treści stron internetowych, materiałów marketingowych i reklamowych oraz treści umów handlowych.

W ramach tłumaczeń zwykłych biuro wykonuje przekłady tekstów naukowych i popularnonaukowych, korespondencji biznesowej oraz tekstów publicystycznych. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, w zależności od rodzaju tłumaczonego tekstu, jego objętości oraz stopnia skomplikowania językowego. Anglopolis dba o terminowość realizacji zleceń, starając się sprostać oczekiwaniom klientów w jak najkrótszym czasie.

W przypadku pytań i chęci podjęcia współpracy klienci mogą skontaktować się z biurem, aby uzyskać więcej informacji i szczegółów dotyczących oferty.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Anglopolis Agnieszka Komuda-Bilińska
NIP
8771443811
REGON
388260223
Rok założenia
2021

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Anglopolis Agnieszka Komuda-Bilińska
 • Jaki jest adres firmy Anglopolis Agnieszka Komuda-Bilińska Adres to: 87-100 Toruń , Broniewskiego 28-30 lok. 9 (woj. kujawsko-pomorskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Anglopolis Agnieszka Komuda-Bilińska Kontakt telefoniczny to: 799 870 558
 • Jaki jest e-mail do firmy Anglopolis Agnieszka Komuda-Bilińska E-mail to: biuro@anglopolis.pl
 • Jaki jest NIP firmy Anglopolis Agnieszka Komuda-Bilińska NIP to: 8771443811
 • Jaki jest numer REGON firmy Anglopolis Agnieszka Komuda-Bilińska Numer REGON to: 388260223
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas