Piotr Danek adwokat Kancelaria

Oferta

Nazywam się Piotr Danek. Jestem doświadczonym adwokatem prowadzącym kancelarię zlokalizowaną w Tarnowie. Celem mojej działalności jest zapewnienie rzetelnej i pełnej obsługi prawnej przedsiębiorcom, spółkom, instytucjom, klientom indywidualnym oraz osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą. Zaufanie jakim obdarzyły mnie lokalne firmy jest gwarancją wysokiej jakości usług.

W ramach obsługi firm nawiązuję stałą lub doraźną współpracę. Zajmuję się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, pracy, karnego oraz administracyjnego. Staram się nie ograniczać tylko do specjalizacji, dlatego prowadzę także sprawy związane z prawem konsumenckim, informacji niejawnych, o ochronie danych osobowych i telekomunikacyjnym. Biorę udział w tworzeniu, przekształcaniu, łączeniu i likwidacji fundacji, stowarzyszeń i spółek, zapewniając również pomoc w bieżących sprawach. Ponadto uczestniczę w negocjacjach i mediacjach, sporządzam opinie prawne oraz udzielam porad i konsultacji prawnych.

Osobom fizycznym zapewniam pomoc w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych, spadkowych, karnych oraz spraw dotyczących prawa pracy i administracyjnego. Na ich życzenie przygotowuję pisma procesowe takie jak m.in. pozwy czy apelacje, pisma pozasądowe, w tym np. wezwania oraz sporządzam i opiniuję projekty umów.

Zapraszam do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Piotr Danek adwokat Kancelaria
NIP
9930099368
REGON
120198271
PKD
69.10.Z
Rok założenia
2006

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Piotr Danek adwokat Kancelaria
  • Jaki jest adres firmy Piotr Danek adwokat Kancelaria Adres to: 33-100 Tarnów , Kaczkowskiego 7 lok. 5 (woj. małopolskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Piotr Danek adwokat Kancelaria Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Piotr Danek adwokat Kancelaria Kontakt telefoniczny to: 14 688 80 44
  • Jaki jest NIP firmy Piotr Danek adwokat Kancelaria NIP to: 9930099368
  • Jaki jest numer REGON firmy Piotr Danek adwokat Kancelaria Numer REGON to: 120198271
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Piotr Danek adwokat Kancelaria Współrzędne geograficzne to: 50.00984°N 20.98153°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas