Piotr Danek adwokat Kancelaria

Oferta

Nazywam się Piotr Danek. Jestem doświadczonym adwokatem prowadzącym kancelarię zlokalizowaną w Tarnowie. Celem mojej działalności jest zapewnienie rzetelnej i pełnej obsługi prawnej przedsiębiorcom, spółkom, instytucjom, klientom indywidualnym oraz osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą. Zaufanie jakim obdarzyły mnie lokalne firmy jest gwarancją wysokiej jakości usług.

W ramach obsługi firm nawiązuję stałą lub doraźną współpracę. Zajmuję się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, pracy, karnego oraz administracyjnego. Staram się nie ograniczać tylko do specjalizacji, dlatego prowadzę także sprawy związane z prawem konsumenckim, informacji niejawnych, o ochronie danych osobowych i telekomunikacyjnym. Biorę udział w tworzeniu, przekształcaniu, łączeniu i likwidacji fundacji, stowarzyszeń i spółek, zapewniając również pomoc w bieżących sprawach. Ponadto uczestniczę w negocjacjach i mediacjach, sporządzam opinie prawne oraz udzielam porad i konsultacji prawnych.

Osobom fizycznym zapewniam pomoc w prowadzeniu spraw cywilnych, rodzinnych, spadkowych, karnych oraz spraw dotyczących prawa pracy i administracyjnego. Na ich życzenie przygotowuję pisma procesowe takie jak m.in. pozwy czy apelacje, pisma pozasądowe, w tym np. wezwania oraz sporządzam i opiniuję projekty umów.

Zapraszam do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Piotr Danek adwokat Kancelaria
NIP
9930099368
REGON
120198271
PKD
69.10.Z
Rok założenia
2006

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Piotr Danek adwokat Kancelaria
  • Jaki jest adres firmy Piotr Danek adwokat Kancelaria Adres to: 33-100 Tarnów , Kaczkowskiego 7 lok. 5 (woj. małopolskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Piotr Danek adwokat Kancelaria Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Piotr Danek adwokat Kancelaria Kontakt telefoniczny to: 14 688 80 44
  • Jaki jest NIP firmy Piotr Danek adwokat Kancelaria NIP to: 9930099368
  • Jaki jest numer REGON firmy Piotr Danek adwokat Kancelaria Numer REGON to: 120198271
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Piotr Danek adwokat Kancelaria Współrzędne geograficzne to: 50.00984°N 20.98153°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas