Pomoc drogowa - Laweta Luxs Partner

Oferta

W Luxs Partner udzielamy całodobowej pomocy drogowej na terenie Szczecina i okolic. Dzięki naszym auto-lawetom możemy usunąć pojazd z miejsca wypadku, kolizji bądź awarii oraz przewieźć do wskazanego warsztatu naprawczego.

Ponadto wyciągamy auta z rowów, zasp śnieżnych i miękkiego pobocza. Dowozimy brakujące paliwo. Pomagamy w przypadku rozładowanego akumulatora, problemów z rozruchem czy działaniem instalacji elektrycznej. Wymieniamy uszkodzone koła na drodze.

Świadczymy też usługi transportowe. Przewozimy samochody osobowe, busy, motocykle, quady, maszyny rolnicze i budowlane oraz inne ładunki, które można bezpiecznie umieścić na auto-lawecie.

To jednak nie wszystko! W Luxs Partner oferujemy swoim klientom również usługi przeprowadzkowe. Obsługujemy przeprowadzki domów i mieszkań prywatnych, a także siedzib firm i biur. Transportujemy gabarytowy sprzęt RTV i AGD, meble, wyposażenie gabinetów, instrumenty muzyczne i wiele innych. Pomagamy w zabezpieczeniu ładunku. Dodatkowo dowozimy artykuły gabarytowe ze sklepu do klienta.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi odbiór zużytego lub uszkodzonego sprzętu elektronicznego, w tym RTV i AGD, w celu jego utylizacji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz wejścia na naszą stronę internetową.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Luxs Partner Agnieszka Kurowska
NIP
8513140242
REGON
520984755
Rok założenia
2022

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Luxs Partner Agnieszka Kurowska
  • Jaki jest adres firmy Luxs Partner Agnieszka Kurowska Adres to: 71-653 Szczecin , Rugiańska 12 lok. 60 (woj. zachodniopomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Luxs Partner Agnieszka Kurowska Kontakt telefoniczny to: 607 499 844
  • Jaki jest e-mail do firmy Luxs Partner Agnieszka Kurowska E-mail to: kontakt@luxspartner.pl
  • Jaki jest NIP firmy Luxs Partner Agnieszka Kurowska NIP to: 8513140242
  • Jaki jest numer REGON firmy Luxs Partner Agnieszka Kurowska Numer REGON to: 520984755
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Luxs Partner Agnieszka Kurowska Współrzędne geograficzne to: 53.4504364122173°N 14.574500731529°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas