Ogrodzenia P.K. Koźmińscy Karol Koźmiński

Oferta

Siedziba firmy Ogrodzenia P.K Koźmińscy zlokalizowana jest w Święciechowie, na terenie powiatu leszczyńskiego, w województwie wielkopolskim. Prowadzimy działalność od ponad pięciu lat, zdobywając stabilną pozycję na rynku.

Specjalizujemy się w produkcji siatki ogrodzeniowej. Proponujemy klientom najlepszej jakości produkty. Dostosowujemy się do aktualnych potrzeb rynku oraz konsumentów. Zapewniamy, że dzięki naszym ogrodzeniom można zadbać o bezpieczeństwo terenu.

Świadczymy usługi w zakresie montażu ogrodzeń oraz balustrad. Do każdego zadania w pełni się angażujemy i podchodzimy z precyzją. Dysponujemy ogrodzeniami betonowymi i panelowymi.

W dodatku podejmujemy się zadań związanych z montażem bram kutych oraz przesuwnych. Proponujemy zastosowanie bram garażowych, które sprawdzą się w domkach jednorodzinnych.

Uzupełnieniem naszej oferty jest szeroki wybór słupków ogrodzeniowych. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści. Udzielamy doradztwa technicznego.

Mamy wiele ciekawych i nowoczesnych systemów bramowych. Nasze produkty są trwałe oraz solidne, więc będą świetnie sprawdzać się przez długie lata.

Zapraszamy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Ogrodzenia P.K. Koźmińscy Karol Koźmiński
NIP
6971881006
REGON
411518871
Rok założenia
2011

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Ogrodzenia P.K. Koźmińscy Karol Koźmiński
  • Jaki jest adres firmy Ogrodzenia P.K. Koźmińscy Karol Koźmiński Adres to: 64-115 Święciechowa , 20-Lecia 7a (woj. wielkopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Ogrodzenia P.K. Koźmińscy Karol Koźmiński Kontakt telefoniczny to: 697 260 040
  • Jaki jest e-mail do firmy Ogrodzenia P.K. Koźmińscy Karol Koźmiński E-mail to: biuro@ogrodzeniakozminscy.pl
  • Jaki jest NIP firmy Ogrodzenia P.K. Koźmińscy Karol Koźmiński NIP to: 6971881006
  • Jaki jest numer REGON firmy Ogrodzenia P.K. Koźmińscy Karol Koźmiński Numer REGON to: 411518871
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Ogrodzenia P.K. Koźmińscy Karol Koźmiński Współrzędne geograficzne to: 51.85468°N 16.50063°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas