Galant PPHU. Bogusław Kowalski

Oferta

Firma Galant istnieje na rynku od 1990 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Świdniku, na terenie województwa lubelskiego. Zależy nam na najwyższej jakości produktów, które posiadamy w swojej ofercie.

W ramach naszego przedsiębiorstwa prowadzimy hurtownię odzieży używanej. Sprowadzamy ubrania z Niemiec. Zapewniamy naszym klientom, że nasi dostawcy to osoby zaufane i sprawdzone. Dzięki temu proponujemy nieprzebraną odzież.

Prowadzimy sprzedaż kurtek, płaszczy, żakietów oraz marynarek. Mamy zarówno ubrania dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dysponujemy spodniami, bluzkami letnimi i zimowymi oraz sukienkami. Nasza firma zajmuje się także sprzedażą artykułów domowych, w tym pościeli, ręczników i obrusów. Zaopatrujemy naszych klientów w wysokiej jakości buty letnie i zimowe.

Mamy specjalne ubrania przeznaczone dla dzieci, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w każdym wieku.

Oferujemy specjalne czyściwa przemysłowe bez elementów metalowych i plastikowych. Pakujemy je w worki, które ważą 10 kilogramów.

Nasza oferta obejmuje zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Towar selekcjonujemy pod względem gatunku oraz jakości. Z dokładnością i dbałością podchodzimy do naszej pracy, aby nasi klienci mogli czuć się komfortowo robiąc zakupy w naszej firmie.

Proponujemy zakup oryginalnych ubrań, trudno dostępnych w innych miejscach.

Zapraszamy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Galant PPHU. Bogusław Kowalski
NIP
7130203685
REGON
004185947
PKD
46.42.Z
Rok założenia
1990

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Galant PPHU. Bogusław Kowalski
  • Jaki jest adres firmy Galant PPHU. Bogusław Kowalski Adres to: 21-040 Świdnik , al. Armii Krajowej 10 (woj. lubelskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Galant PPHU. Bogusław Kowalski Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-16:00; Sb.: 07:00-13:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Galant PPHU. Bogusław Kowalski Kontakt telefoniczny to: 81 468 33 34
  • Jaki jest e-mail do firmy Galant PPHU. Bogusław Kowalski E-mail to: info@galant-swidnik.pl
  • Jaki jest NIP firmy Galant PPHU. Bogusław Kowalski NIP to: 7130203685
  • Jaki jest numer REGON firmy Galant PPHU. Bogusław Kowalski Numer REGON to: 004185947
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Galant PPHU. Bogusław Kowalski Współrzędne geograficzne to: 51.2161256862745°N 22.7145130196078°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas