Wojar. Zakład robót instalacyjnych

Aktualizuj dane

Informacje szczegółowe

Kom.
607 080 272
Kom.
609 447 092

Oferta

Prowadzimy Zakład robót instalacyjnych Wojar zlokalizowany w Świdnicy. Na rynku funkcjonujemy od 1996 roku, zapewniając Państwu profesjonalną instalację butli na gaz oraz zbiorników na propan-butan. Sprzedajemy i dostarczamy zbiorniki o wszystkich pojemnościach. Działamy kompleksowo, począwszy od przygotowania projektu, realizacji prac ziemnych oraz wykonania instalacji gazowej wewnętrznej, poprzez dostawę zbiornika i prefabrykowanej płyty pod zbiornik , a skończywszy na nadzorowaniu wszystkich prac. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu zbiorniki naziemne, podziemne lub zakopcowane.

Zajmujemy się również wykonywaniem zespołu redukcyjnego I stopnia wraz z parownikiem elektrycznym, wodnym lub gazowym, zespołu redukcyjnego II stopnia, instalacji do palnika oraz instalacji odgromowej wraz z pomiarami. Na potrzeby UDT i nadzoru budowlanego sporządzamy pełną dokumentację.

Dysponujemy także przepływowymi podgrzewaczami wody znajdującymi zastosowanie m.in. w kurnikach, masarniach i ubojniach, a także przedszkolach, szkołach, stadninach koni i innych obiektach.

Wykonujemy też zbiorniki i instalacje do suszarni zboża.

Zapraszamy do kontaktu.


Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Wojar. Zakład robót instalacyjnych
NIP
8841248429
REGON
021144990
Rok założenia
2001
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny