Usługi koparką roboty ziemne niwelacje terenu Józef Miklusiak

Oferta

Józef Miklusiak prowadzi firmę w Stryszawie, w powiecie suskim, w województwie małopolskim. Naszą specjalnością są prace ziemne. W codziennej pracy wykorzystujemy specjalistyczne sprzęty, co znacznie usprawnia realizację zleceń.

Wykonujemy usługi z wykorzystaniem przede wszystkim minikoparki i koparki. Wykonujemy między innymi wykopy pod fundamenty. Do naszych zadań należy uzbrajanie terenu, czyli doprowadzanie w obrębie działki mediów, takich jak sieć gazowa, energetyczna i kanalizacyjna czy wodociągowa.

Oferujemy także niwelację terenu. Jest to zakres działań, mających na celu wyrównanie terenu. Prace wykonujemy po to, żeby na każdym metrze kwadratowym płaszczyzna była równa zarówno poziomo, jak i pod względem wysokości, na jaką sięga grunt.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Józefa Miklusiaka.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Józef Miklusiak Usługi Koparką Roboty Ziemne Niwelacje Terenu
NIP
5521654528
Rok założenia
2021

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Józef Miklusiak Usługi Koparką Roboty Ziemne Niwelacje Terenu
  • Jaki jest adres firmy Józef Miklusiak Usługi Koparką Roboty Ziemne Niwelacje Terenu Adres to: 34-205 Stryszawa 11 (woj. małopolskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Józef Miklusiak Usługi Koparką Roboty Ziemne Niwelacje Terenu Kontakt telefoniczny to: 883 931 463
  • Jaki jest e-mail do firmy Józef Miklusiak Usługi Koparką Roboty Ziemne Niwelacje Terenu E-mail to: annagiertuga84@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Józef Miklusiak Usługi Koparką Roboty Ziemne Niwelacje Terenu NIP to: 5521654528
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas