Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elpropo sc Piotr Stadnik Paweł Pikosz

Oferta

Firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elpropo sc Piotr Stadnik Paweł Pikosz znajduje się w miejscowości Stęszew w województwie wielkopolskim. Od 1990 roku świadczymy usługi z zakresu instalacje elektryczne - usługi.

Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie współpracy!

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!


Elpropo od zawsze stawia na najwyższą jakość i profesjonalizm. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, a teraz mamy nadzieję, że i Państwo dołączą do grona zadowolonych współpracowników.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług elektrycznych, teletechnicznych i elektroenergetycznych. Przeprowadzamy montaż instalacji w budynkach mieszkalnych, biurowcach oraz obiektach przemysłowych, zawsze zapewniając precyzyjną i terminową realizację prac.

Tworzymy instalacje elektryczne, które nie tylko są funkcjonalne, ale także trwałe i przede wszystkim bezpieczne. Nasza oferta obejmuje także instalacje teletechniczne, takie jak telewizja przemysłowa CCTV, systemy sygnalizacji pożaru, czy systemy sygnalizacji włamania i napadu SSSWiN.

Specjalizujemy się również w montażu systemów fotowoltaicznych, umożliwiających wytwarzanie czystej energii ze słońca. Nasze rozwiązania zapewniają szybki zwrot inwestycji i pozwalają uniezależnić się od rosnących cen prądu.

Ponadto oferujemy adaptację instalacji elektrycznych do współczesnych standardów, przeprowadzanie pomiarów elektrycznych okresowych, nadzorowanie robót elektrycznych, badanie zabezpieczeń elektrycznych oraz montaż instalacji odgromowych.

W razie pytań i zapytań, nasz zespół pozostaje do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elpropo sc Piotr Stadnik Paweł Pikosz
NIP
7790004489
REGON
004831910
Rok założenia
1983
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (1)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 5.0
 • 1 opinia
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
 • Godni polecenia.

  • 5.0
  • 09-01-2023

  Godni polecenia.

  Zgłoś nadużycie Dziękujemy za zgłoszenie, przyjrzymy się tej opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elpropo sc Piotr Stadnik Paweł Pikosz
 • Jaki jest adres firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elpropo sc Piotr Stadnik Paweł Pikosz Adres to: 62-060 Stęszew , Ogrodowa 11 (woj. wielkopolskie)
 • Jakie są godziny otwarcia firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elpropo sc Piotr Stadnik Paweł Pikosz Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-15:00
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elpropo sc Piotr Stadnik Paweł Pikosz Kontakt telefoniczny to: 728 997 266
 • Jaki jest e-mail do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elpropo sc Piotr Stadnik Paweł Pikosz E-mail to: elpropo@wp.pl
 • Jaki jest NIP firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elpropo sc Piotr Stadnik Paweł Pikosz NIP to: 7790004489
 • Jaki jest numer REGON firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elpropo sc Piotr Stadnik Paweł Pikosz Numer REGON to: 004831910
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elpropo sc Piotr Stadnik Paweł Pikosz Współrzędne geograficzne to: 52.2802500136116°N 16.7001600236599°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas