Azymut Geodezja

Oferta

Przedsiębiorstwo Azymut znajduje się w Stargardzie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 1992 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług kartograficznych i geodezyjnych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Jerzy Kielan. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje sporządzanie map do celów prawnych, wznawianie granic, obsługę inwestycji, a także wytyczanie działek. Dodatkowo przygotowujemy mapy do celów budowlanych, mapy do celów projektowych, wykonujemy pomiary sytuacyjno-wysokościowe, a także opracowujemy mapy tematyczne.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji nietypowych i skomplikowanych zleceń.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych i specjalistycznych urządzeń geodezyjnych, które umożliwiają nam przeprowadzanie bardzo dokładnych badań w terenie. Dokonujemy także pomiarów rolnych. Specjalizujemy się również w tyczeniu miejsc, w których powstają budynki i instalacje.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie sprawiło, iż nasze zlecenia realizujemy bardzo sprawnie i bez większych problemów. Geodezja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania pochodzimy z ogromny zaangażowaniem. Od lat współpracujemy z licznymi biurami projektowymi oraz instytucjami państwowymi, takimi jak Agencja Rynku Rolnego. Współpracujemy też z kancelarią rzeczoznawcy majątkowego.

Dysponujemy własnym transportem, który umożliwia nam dotarcie pod wskazany adres przez klienta. Dodatkowo używamy odbiorników sygnału GPS, co czyni naszą pracę, bardziej wydajną.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy z naszą firmą Azymut.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Azymut Geodezja
NIP
8540005790
REGON
810087103
PKD
71.12.Z
Rok założenia
1992
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Azymut Geodezja
  • Jaki jest adres firmy Azymut Geodezja Adres to: 73-110 Stargard , Staszica 9/1a-b (woj. zachodniopomorskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Azymut Geodezja Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Azymut Geodezja Kontakt telefoniczny to: 91 578 03 67
  • Jaki jest e-mail do firmy Azymut Geodezja E-mail to: biuro@azymut.stargard.pl
  • Jaki jest NIP firmy Azymut Geodezja NIP to: 8540005790
  • Jaki jest numer REGON firmy Azymut Geodezja Numer REGON to: 810087103
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Azymut Geodezja Współrzędne geograficzne to: 53.3334685122392°N 15.0418038026947°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter