Berliński Andrzej. Przewozy krajowe i zagraniczne

Aktualizuj dane

Oferta

Firma organizująca przewozy krajowe i zagraniczne zarządzana przez Andrzeja Berlińskiego swoją siedzibę ma w Starych Oborzyskach, w powiecie kościańskim, w województwie wielkopolskim. W branży transportowej działamy już od 1993 roku. Usługi świadczymy zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając mu fachowe doradztwo.

Nasza oferta skierowana jest do biur podróży, organizatorów wycieczek i imprez. Pasażerów szybko i bezpiecznie dowieziemy pod wskazany adres. Trasa przebiegnie im w miłej atmosferze i komfortowo. Obsługujemy wyjazdy turystyczne, pielgrzymki czy przyjęcia okolicznościowe. Podejmujemy się również transferów z i na lotniska.

Najważniejsza dla nas i zleceniodawców jest jakość, więc dokładamy wszelkich starań, by była możliwie najwyższa. Zatrudniani kierowcy mają spore umiejętności i dużą wiedzę, którą na bieżąco aktualizują, śledząc wszelkie zmiany w kodeksie ruchu drogowego. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak duża odpowiedzialność na nas spoczywa, dlatego stuprocentowo angażujemy się w swoją pracę. Dbamy też o to, by nasze autokary i busy były w nienagannym stanie. Przechodzą regularne przeglądy techniczne i są serwisowane. Nieustannie w nie inwestujemy.

Pomimo tego, że posiadamy wieloletnie doświadczenie, nieustannie się dokształcamy i dążymy do perfekcji. Zapewniamy solidną realizację wszystkich powierzonych nam zleceń. Dzięki elastycznemu podejściu jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw wszystkim Państwa oczekiwaniom. Świadczymy profesjonalne usługi transportowe.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i podjęcia współpracy z doświadczonym przewoźnikiem.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Berliński Andrzej Przewozy krajowe i zagraniczne
NIP
6980000086
REGON
410505197
PKD
49.39.Z
Rok założenia
1993
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
Obowiązek informacyjny