Ośrodek Terapii Uzależnień Od Alkoholu - Otu Sp. z o.o.

Oferta

Ośrodek Terapii Uzależnień znajdą Państwo w Starych Juchach, w województwie warmińsko-mazurskim. Prowadzeniem prywatnego ośrodka dla osób uzależnionych zajmujemy się z powodzeniem od ponad dziesięciu lat. Od 2008 roku posiadamy status ośrodka stażowego, co jest gwarancją wysokiej jakości usług. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów psychoterapii uzależnień. Każdego dnia dbamy o podnoszenie swoich kwalifikacji. Wszystko to w celu zapewnienia Pacjentom fachowej i skutecznej opieki.

W ramach naszej działalności skupiamy się przede wszystkim na leczeniu alkoholizmu oraz innych uzależnień behawioralnych. Zajmujemy się również leczeniem uzależnienia od hazardu. W codziennej pracy z Pacjentami korzystamy z autorskiego programu terapeutycznego będącego owocem wieloletniej pracy zawodowej.

Ponadto przygotowaliśmy ofertę warsztatów dla osób uzależnionych i członków ich rodzin. Gwarantujemy indywidualne podejście oraz najwyższy poziom świadczonych usług.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Ośrodek Terapii Uzależnień Od Alkoholu - Otu Sp. z o.o.
NIP
8481711893
REGON
519604058
PKD
85.14.A
Rok założenia
2004
Liczba pracowników
21-50 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Ośrodek Terapii Uzależnień Od Alkoholu - Otu Sp. z o.o.
  • Jaki jest adres firmy Ośrodek Terapii Uzależnień Od Alkoholu - Otu Sp. z o.o. Adres to: 19-330 Stare Juchy , Mazurska 33 (woj. warmińsko-mazurskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Ośrodek Terapii Uzależnień Od Alkoholu - Otu Sp. z o.o. Godziny otwarcia to: Pn.-Nd.: 24h
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Ośrodek Terapii Uzależnień Od Alkoholu - Otu Sp. z o.o. Kontakt telefoniczny to: 668 183 368
  • Jaki jest e-mail do firmy Ośrodek Terapii Uzależnień Od Alkoholu - Otu Sp. z o.o. E-mail to: administracja@otu.pl
  • Jaki jest NIP firmy Ośrodek Terapii Uzależnień Od Alkoholu - Otu Sp. z o.o. NIP to: 8481711893
  • Jaki jest numer REGON firmy Ośrodek Terapii Uzależnień Od Alkoholu - Otu Sp. z o.o. Numer REGON to: 519604058
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Ośrodek Terapii Uzależnień Od Alkoholu - Otu Sp. z o.o. Współrzędne geograficzne to: 53.9184552941176°N 22.1676840784314°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas