Sławomir Grześkowiak Usługi geodezyjno kartograficzne

Oferta

Nazywam się Sławomir Grześkowiak i pracuję jako geodeta. Prowadzona przeze mnie firma znajduje się w Środzie Wielkopolskiej. Na rynku jesteśmy obecni od 1995 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu różnego rodzaju zadań z zakresu geodezji i kartografii. Z naszych usług korzystają osoby indywidualne, przedsiębiorstwa budowlane oraz instytucje.

Do naszych obowiązków należy tyczenie granic nieruchomości, tyczenie osi budynków, tyczenie wskaźników budynków, obsługa geodezyjno-kartograficzna oraz wykonawstwo pomiarów objętości ziemi. Dysponujemy ogromną ilością specjalistycznego sprzętu, bez którego wykonanie choćby najmniejszej czynności byłoby niemożliwe. W oparciu o wcześniej przygotowany projekt oraz użycie narzędzi geodezyjnej możemy wykonać pomiary w terenie.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Jesteśmy nieustannie do Państwa dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania. Stawiamy na rozwój, dlatego w miarę możliwości uczestniczymy w tematycznych kursach i szkoleniach, które podnoszą poziom naszej wiedzy.

Dodatkowo specjalizujemy się we wznawianiu granic oraz tworzeniu map do celów projektowych, map sytuacyjno-wysokościowych, map analogowych i numerycznych. Znamy się też na wznawianiu i stabilizacji znaków granicznych, rozgraniczeniach i wskazywaniu granic nieruchomości oraz badaniu ksiąg wieczystych.

Zlecenia staramy się realizować w jak najkrótszym terminie. Wytyczamy nieskomplikowane obiekty budowlane, takie jak domy jednorodzinne. Dla klientów przygotowujemy także obszerną dokumentację, w której zawieramy wszelkie niezbędne informacje.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i profesjonalizm.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z całkowitą ofertą na stronie internetowej.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Sławomir Grześkowiak Usługi geodezyjno kartograficzne
NIP
7861090072
REGON
630290208
PKD
71.12.Z
Rok założenia
1995
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Sławomir Grześkowiak Usługi geodezyjno kartograficzne
  • Jaki jest adres firmy Sławomir Grześkowiak Usługi geodezyjno kartograficzne Adres to: 63-000 Środa Wielkopolska , Poselska 5A (woj. wielkopolskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Sławomir Grześkowiak Usługi geodezyjno kartograficzne Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-20:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Sławomir Grześkowiak Usługi geodezyjno kartograficzne Kontakt telefoniczny to: 601 932 126
  • Jaki jest e-mail do firmy Sławomir Grześkowiak Usługi geodezyjno kartograficzne E-mail to: sgrzeskowiak@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Sławomir Grześkowiak Usługi geodezyjno kartograficzne NIP to: 7861090072
  • Jaki jest numer REGON firmy Sławomir Grześkowiak Usługi geodezyjno kartograficzne Numer REGON to: 630290208
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Sławomir Grześkowiak Usługi geodezyjno kartograficzne Współrzędne geograficzne to: 52.2266659481712°N 17.2675928244472°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas