Marek Sowiński Biuro rachunkowe

Oferta

Z przyjemnością prezentujemy Biuro Rachunkowe Marka Sowińskiego, Twojego partnera w dziedzinie finansów i podatków, zlokalizowanego w Sopocie. Nasza firma to synonim profesjonalizmu i zaufania, zapewniając klientom kompleksowe rozwiązania finansowe. Pozwól nam przybliżyć, co możemy dla Ciebie zrobić.

Nasza doświadczona kadra biegłych rewidentów przeprowadza dokładne badania sprawozdań finansowych, gwarantując, że są one zgodne z obowiązującymi przepisami i normami. To pozwala przedsiębiorstwom utrzymać transparentność i wiarygodność swoich raportów.

Z naszym wsparciem wybór optymalnej formy opodatkowania staje się łatwiejszy. Dokładnie analizujemy Twoje księgi rachunkowe i podatkowe, eliminując potencjalne ryzyka i błędy. Nasza wiedza pozwoli Ci unikać niepotrzebnych problemów podatkowych.

Nasza oferta w dziedzinie usług księgowych i rachunkowych jest wszechstronna. Prowadzimy pełną obsługę ksiąg rachunkowych i ewidencji podatkowych.

Dodatkowo zajmujemy się kadrami i płacami, pomagamy w opracowywaniu polityki rachunkowości oraz planu kont. Organizujemy skuteczną pracę działów księgowych, dbając o rzetelne audyty magazynowe i rozliczanie produkcji. Nasze bieżące doradztwo księgowe i podatkowe pozwoli Ci świadomie zarządzać finansami.

Nasza firma ma obszerne doświadczenie w weryfikacji sprawozdań finansowych zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSR/MSSF). Pomagamy również w procesach podziału, łączenia i przekształcania podmiotów gospodarczych. Nasze analizy sprawozdań finansowych dostosowujemy do Twoich potrzeb zarządczych, a także projektujemy i wdrażamy systemy controlingu i rachunku kosztów.

Nasz zespół to profesjonaliści w swojej dziedzinie, w tym biegli rewidenci Marek Sowiński, Ewa Dreliszak, Dorota Kania oraz specjalista ds. kadr i płac, Marzena Nowak.

Nasi zadowoleni klienci to różnorodne podmioty, w tym kancelarie prawne, firmy wprowadzające nowoczesne technologie oraz organizacje pozarządowe. Z nami możesz być pewien, że Twoje finanse są w najlepszych rękach, a Ty możesz skupić się na rozwoju swojego biznesu. Oferujemy spokój i pewność w niestabilnym świecie finansów i podatków. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby osiągnąć sukces finansowy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Marek Sowiński Biuro Rachunkowe
NIP
9570515728
REGON
193035997
PKD
69.20.Z
Rok założenia
2004
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Marek Sowiński Biuro Rachunkowe
  • Jaki jest adres firmy Marek Sowiński Biuro Rachunkowe Adres to: 81-706 Sopot , Obrońców Westerplatte 38 (woj. pomorskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Marek Sowiński Biuro Rachunkowe Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 09:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Marek Sowiński Biuro Rachunkowe Kontakt telefoniczny to: 58 551 25 38
  • Jaki jest e-mail do firmy Marek Sowiński Biuro Rachunkowe E-mail to: biuro@sowinski.pl
  • Jaki jest NIP firmy Marek Sowiński Biuro Rachunkowe NIP to: 9570515728
  • Jaki jest numer REGON firmy Marek Sowiński Biuro Rachunkowe Numer REGON to: 193035997
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Marek Sowiński Biuro Rachunkowe Współrzędne geograficzne to: 54.447963254902°N 18.5599530588235°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas